Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość

Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie. Tragiczna informacja z polskiej miejscowości, odłamki porozrzucało na ogromną odległość Źródło: .

TVN przekazuje informacje o potwornych wydarzeniach, które miały miejsce w poniedziałkowy poranek. Niestety, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych, mimo iż służby zaczęły działać naprawdę szybko.

TVN podaje mrożące krew w żyłach wiadomości. Jak możemy się dowiedzieć, z samego rana doszło do aż dwóch wypadków, w których ucierpieli niewinni ludzie. Wiadomo, że są ofiary śmiertelne oraz ranni. Szczegóły zdarzenia odbierają mowę. 

Potworne wiadomości TVN. Poniedziałek w Polsce rozpoczął się strasznie 

Jak podają media, do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 3:00 w nocy, na trasie Mszczonów–Grójec. Kierujący samochodem osobowym marki Seat 53-letni mężczyzna, niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu, z impetem uderzając w nadjeżdżającą ciężarówkę. 

Służby szybko zjawiły się na miejscu i zastały porażający widok. Odłamki osobówki leżą na całej rozciągłości jezdni i blokują przejazd. Policja oraz straż pożarna pracują nie tylko nad usunięciem przeszkód, ale również nad przekierowaniem innych kierowców objazdami. Jak możemy się dowiedzieć, 53-latka nie udało się uratować, natomiast mężczyzna jadący ciężarówką najprawdopodobniej nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Potwornych wydarzeń ciąg dalszy 

Okazuje się, że śmiertelny wypadek nie był jedynym dzisiejszego poranka. Zaledwie pół godziny później i 2 km dalej doszło do kolejnego wypadku. Tam również zderzył się samochód osobowy z ciężarówką. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych, jednak ranni pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala, gdzie zostaną poddani dalszej diagnostyce, która potwierdzi, że ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. 

Dzisiaj grzeje: 1.Pana młoda rzuciła za siebie bukiet ślubny. Gdy się odwróciła, stanęło jej serce
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

– Kierujący osobowym renault uderzył w zawracający samochód ciężarowy. Kierowca oraz jego pasażerka zostali zabrani do szpitala – mówi Agnieszka Ciereszko, oficer prasowy policji w Żyrardowie. 

Na więcej szczegółów w sprawie obu zdarzeń trzeba najprawdopodobniej poczekać kilka godzin. Służby wciąż pracują na miejscu i ustalają, jak dokładnie doszło do obu tych wypadków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 600 złotych brutto emerytury. Za 11 lat setki tysięcy osób będzie SKAZANYCH na biedę
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

Źródło: tvn24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News