Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć Źródło: YouTube / Magda Gessler

Zarówno TVN, jak i Magda Gessler są wściekli z powodu mnóstwa niewygodnych informacji na temat "Kuchennych rewolucji", jakie pojawiły się w ostatnim czasie w mediach plotkarskich. Są one na tyle szokujące, że podważają dobre imię programu. Gessler postanowiła odnieść się do tych domysłów.

Program TVN "Kuchenne rewolucje" prowadzony przez Magdę Gessler jest emitowany przez stację od blisko dekady. Nie da się ukryć, że ich sukces kryje się w charyzmatycznej osobowości gospodyni, a zwłaszcza w licznych kontrowersjach z jej udziałem. Szczera postawa Magdy Gessler zdecydowanie zwiększa oglądalność show. Jednak jak donoszą już od kilku lat media plotkarskie, postprodukcyjny obraz, który widzimy na ekranach, rażąco różni się od tego, jak rzeczywiście wyglądają nagrania.

TVN podobno każe płacić właścicielom restauracji za udział w programie

Według "Super Expressu" i "Faktu" Magda Gessler stawia właścicielom restauracji zaporowe warunki. Zanim zostaną zakwalifikowani do udziału w programie, muszą się bardzo postarać. Co więcej, media plotkarskie donoszą, że podupadający restauratorzy, żeby znaleźć się w show, muszą zapłacić niemałe pieniądze. Najczęściej mówi się o kwocie 100 tysięcy złotych. Dla wielu widzów te doniesienia były szokujące, bo wierzyli, że "Kuchenne rewolucje" to rzeczywiście inicjatywa dobroczynna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler nie kryje oburzenia

Według Magdy Gessler te informacje są wyssane z palca. Gwiazda jest wściekła i zapewnia, że TVN odnawia lokale za własne pieniądze. Nie zmienia to faktu, że wielu właścicieli restauracji, którzy wzięli udział w programie, zarzeka się, że prawdziwość swoich słów mogą powtórzyć nawet w sądzie. 

- To plotka totalnie absurdalna, wręcz odwrotnie. Nie płacą nic i zapraszam wszystkich do brania udziału, nie zawsze rzucam talerzami. Owszem, my płacimy im za całą zmianę, całą dekorację - prostuje prowadząca program. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek pokazała dzieci. Adaś i Helenka wyglądają jak mama [ZDJĘCIA]

2. Co najmniej 90 osób nie żyje, w tym wielu uczniów. Ofiar może być znacznie więcej, tragiczne informacje z zagranicy

Magda Gessler twierdzi, że restauratorzy ponoszą koszty wyłącznie kolacji. Z kolei za dekorację płaci już TVN. Trudno ocenić, po czyjej stronie stoi prawda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje gwiazda najbardziej skandalicznego filmu w swoim czasie
  5. Wielki niepokój o 12-letnią Viki Gabor. Michał Szpak aż zadrżał, mówiąc o swoich obawach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News