Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem

Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem Źródło: pikio

TVN emituje na swojej stacji program, który podbija serca milinów widzów. Wiele krajów tworzy własną edycję "MasterChefa", które z miejsca stają się hitami telewizji. Niespodziewanie media obiegła jednak informacja o tragicznej śmierci jednej z uczestniczek.

TVN już od 2012 roku emituje na swojej antenie program kulinarny "MasterChef". Cieszy się on bardzo dużą popularnością. Jurorzy kradną serca nie tylko uczestników, ale i widzów. Kulinarne show ma bardzo duży zasięg nie tylko na stacji TVN-ie, ma ono bowiem swoje odpowiedniki w wielu różnych krajach. Brytyjskie media poinformowały własnie, że gwiazda programu, emitowanego na ternie ich państwa, tragicznie zginęła. Gary Rhodes, nieprzeciętnie uzdolniony kucharz, odszedł z tego świata w wieku 59 lat.

Rodzina zmarłego wydała oświadczenie

- Wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku i z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci ukochanego męża, ojca i brata - Gery’ego Rhodes’a. Gary odszedł w wieku 59 lat, w ostatnich godzinach życia czuwała przy nim ukochana żona Jennie. Chcemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tak trudnym dla nas czasie - napisała pogrążona w smutku rodzina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gary Rhodes był znanym restauratorem i szefem kuchni.  Był wielką gwiazdą programów kulinarnych. Brał udział w: "MasterChef", "Hell’s Kitchen" i "MasterChef USA".  Co więcej, prowadził swój własny serial Rhodes Around Britain. Mężczyzna był wyjątkowo ambitny, a gotowanie sprawiało mu wielką radość. Napisał ponad 20 książek kucharskich. Należały do niego aż cztery luksusowe restauracje. Nawet w ostatnich latach otworzył dwie w Dubaju. Mieszkał tam wraz z żoną, a jego biznes intensywnie się rozwijał.

Wiele osób wyraża smutek spowodowany stratą wielkiego kucharza

Wieść o śmierci znanego kucharza rozeszły się błyskawicznie. Branża kulinarna pogrążona jest w smutku, po stracie tak wspaniałego kucharza. Ubolewają także fani z całego świata. W internecie zamieszczone są wyrazy współczucia i pożegnania od wielu znanych osób. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

- Moje serce i myśli są teraz przy żonie, dzieciach i rodzinie Gary'ego. Był fantastycznym szefem kuchni i niezwykłym ambasadorem brytyjskiego stylu gotowania. To on był dla mnie inspiracją, gdy stawiałam pierwsze kroki w branży. Zrewolucjonizował brytyjską kuchnię. Spoczywaj w pokoju, Chef - takimi słowami pożegnał się brytyjski kucharz Jamie Oliver.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: styl.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News