Dziennikarka TVN żegna Królikowskiego. Wystarczyły 4 słowa

Dziennikarka TVN żegna Królikowskiego. Wystarczyły 4 słowa Źródło: YouTube/Niezależny Serwis Wiadomości

Po śmierci Pawła Królikowskiego kondolencje złożyła dziennikarka współpracująca z TVN. Po ogłoszeniu tej smutnej wiadomości wielu artystów i reporterów żegna popularnego aktora. Ten przykry dzień na długo pozostanie w pamięci najbliższych i fanów Królikowskiego.

Dziennikarze różnych stacji telewizyjnych - w tym również TVN - wspólnie z wieloma artystami składają kondolencje rodzinie Królikowskich. Paweł Królikowski odszedł w wieku 58 lat. Informacja o tym, że aktor nie żyje, została potwierdzona dzisiaj po południu. Jest to bardzo smutny dzień dla polskiej sceny.

Do składających kondolencje dziennikarzy i artystów dołączyła gwiazda TVN. Karolina Korwin-Piotrowska wyraziła wielki żal po tym, jak potwierdzono doniesienia o śmierci Pawła Królikowskiego. Felietonistka pożegnała aktora emocjonalnym wpisem na Instagramie, podziwiając jego aktorski talent. Chociaż już od jakiegoś czasu wiadomo było, że stan zdrowia artysty jest ciężki, dzisiejsza informacja okazała się być wielkim ciosem dla najbliższych oraz fanów Pawła Królikowskiego.

Dziennikarka TVN żegna Pawła Królikowskiego

Gwiazda TVN i znana felietonistka, Karolina Korwin-Piotrkowska pożegnała Pawła Królikowskiego w mediach społecznościowych. Dziennikarka zamieściła na swoim profilu czarno biały kadr jednej z produkcji, w której wystąpił popularny aktor. Dodała również emocjonalny wpis, w których wyraziła podziw dla umiejętności aktorskich Pawła Królikowskiego.

- Wspaniały aktor. Wspaniały. Szkoda - napisała dziennikarka.

Pojawiająca się w TVN felietonistka nieco później opublikowała kolejne zdjęcie. Tym razem razem był to plakat filmu "Hel", w którym Paweł Królikowski wcielił się w jedną z głównych ról. W komentarzach pod postami dziennikarki wielu fanów wyraziło żal po stracie popularnego aktora. Królikowskiego żegnają dzisiaj Polacy z całego kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pawła Królikowskiego już nie ma. Jedną z jego najlepszych ról była ta w „Helu” Kingi Dębskiej. Jest tam wspaniały, magnetyczny, niepokonany. Link w stories. Cały film. Warto. Szczególnie dzisiaj - dodała Karolina Korwin-Piotrowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Dziennikarka TVN jest kolejną osobą publiczną, która pożegnała Pawła Królikowskiego. Po tym, jak po południu media potwierdziły smutną informację o śmierci aktora, prawdopodobnie przez cały dzień będą napływały kondolencje składane przez najbliższych Królikowskiego. Artysta zmarł w wieku 58 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Dziennikarka TVN żegna Królikowskiego. Wystarczyły 4 słowa
  4. Pełne żalu słowa przyjaciela Pawła Królikowskiego. Po 6 latach współpracy wypowiedział druzgoczące zdanie
  5. Pilny, dramatyczny apel na krótko przed finałem "Sanatorium miłości". TVP błaga Polaków o wsparcie
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News