Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa

Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa Źródło: ...

Gwiazda TVN zamieściła poruszający wpis, w którym żegna osobę Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające słowa, jakie napisała, zmusiły do refleksji tysiące internautów.

Piękna gwiazda TVN, zasmucona śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka, złożyła jego rodzinie - w tym m.in. Agnieszce Woźniak-Starak - najszczersze kondolencje, które opublikowane zostały na stronie Gazety Wyborczej. Magda Mołek wyraziła ogromne ubolewanie z powodu faktu odejścia popularnego reżysera.

Gwiazda TVN złożyła kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje - informowały kilka dni temu media. Jego ciało zostało znalezione w okolicy jeziora Kisajno kilka dni po tym, jak bliscy producenta poinformowali funkcjonariuszy o jego zaginięciu. Ta wiadomość zasmuciła tysiące fanów twórczości gwiazdy, a także przyjaciół i bliskich Piotra Woźniaka-Staraka, którzy nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Wkrótce odbędzie się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. W międzyczasie popularne gwiazdy i celebryci - głównie znani ze środowiska branży filmowej i show-biznesu - w social mediach wyrażali głęboki smutek z powodu śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Wielu z nich widziało się z producentem w ciągu ostatnich tygodni, co tylko spotęgowało przykre emocje. Uśmiechnięty i radosny spędzał z nimi czas 10 lipca obchodząc swoje urodziny.

Wśród gwiazd, które wspominały postać Piotra Woźniaka-Staraka znalazła się m.in. Magda Mołek - gwiazda TVN. Dziennikarka opublikowała kondolencje na stronie Gazety Wyborczej. Ich treść jest bardzo smutna.

 - Agnieszce Woźniak-Starak oraz Jej Bliskim wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Męża składa Magda Mołek z rodziną - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Jackowski wiedział, gdzie znajduje się ciało Piotra Woźniaka-Staraka?

Kilka dni temu tabloidy obiegła wieść o tym, że do odnalezienia Piotra Woźniaka-Staraka przyczyniła się wizja popularnego jasnowidza z Człuchowa - Krzysztofa Jackowskiego. To ponoć on wskazał trzy możliwe miejsca pobytu ciała producenta - podaje Jastrząb Post - a jedno z nich okazało się być tym kluczowym dla rozwiązania sprawy. Czy jednak jest to prawda? Póki co policja nie potwierdziła jeszcze tych informacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News