TVN przekazuje pilny apel policji. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa 4-letniego dziecka, śmigłowiec w akcji

TVN przekazuje pilny apel policji. Trwa dramatyczna akcja ratunkowa 4-letniego dziecka, śmigłowiec w akcji Źródło: .

TVN poinformował o dramatycznym wypadku. Poszkodowane jest małe dziecko, które zostało pilnie przetransportowane do szpitala. Policja opublikowała ważny apel.

TVN podał informację o dramatycznym wypadku, którego ofiarą pało dziecko. Zostało przewiezione do szpitala, a służby badają wszystkie okoliczności zdarzenia. Policja apeluje, by zachować szczególną ostrożność.

TVN informuje o dramatycznym wypadku w Małopolsce. Dziecko w szpitalu

To zdarzenia doszło w Wawrzce, w Małopolsce. Wypadek miał miejsce około godziny 10:00. 32-letni mężczyzna jechał ciągnikiem. Gdy znajdował się w okolicy budynków gospodarczych, zaczął cofać pojazd. Nie zauważył, że z tyłu znajduje się 4-letni chłopiec. Dziecko zostało potrącone. 

Na miejsce bezzwłocznie wezwano służby medyczne i policję. Poszkodowany czterolatek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie-Prokocimiu. Na miejscu pracują miejscowe służby. Policja stara się ustalić wszystkie okoliczności dramatycznego wypadku. Aneta Izworska z Zespołu ds. Komunikacji Społecznej z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu poinformowała, że kierowca ciągnika był w momencie zdarzenia trzeźwy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ważny apel policji. "Rozwaga i rozsądek"

Przy tej okazji policja wystosowała specjalny apel. Służby przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności przy użyciu maszyn na gospodarstwach rolniczych.

- Pamiętajmy, że lato to nie tylko czas wypoczynku i rekreacji, ale również wytężonej pracy w gospodarstwach rolnych. Użytkowanie specjalistycznych maszyn rolniczych może nieść różnego rodzaju niebezpieczeństwa, dlatego policjanci apelują o rozwagę i rozsądek podczas wykonywania prac polowych - powiedziała Aneta Izworska.

Tym większą ostrożność należy zachować, jeśli w pobliżu wykonywania prac przebywają dzieci.

- Szczególną uwagę należy zwrócić na najmłodsze dzieci, które często bawią się na podwórku przy znajdujących się tam maszynach rolniczych. Zadbajmy, aby urządzenia były odpowiednio zabezpieczone. Pamiętajmy, że to na dorosłych spoczywa odpowiedzialność za bezpieczeństwo najmłodszych - uczula funkcjonariuszka policji w Nowym Sączu.

Nieznany jest jeszcze stan zdrowia poszkodowanego dziecka.

  1. Dramat aktora TVP. Mężczyzna sam od lat wychowuje niepełnosprawną córkę. Żona zmarła niespodziewanie
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Dominika Tajner ośmieszyła Wiśniewskiego. Zamieściła nagranie w internecie
  4. Dieta zupowa jest niesamowita! Nadzwyczajne efekty robią wielkie wrażanie na wszystkich
  5. Ledwo trzymała się na nogach, gdy ludzie rozpoznawali jej twarz aż przystawali. To wielka gwiazda disco polo!
  6. Policja przekazała pilne wieści dot. akcji ratunkowej chłopca nad polskim morzem w Polsacie. Niestety, są najgorsze z możliwych

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu