Gwiazda TVN pokazała zdeformowane ciało, zdjęcia mówią same za siebie. Piosenkarka padła ofiarą fatalnego błędu

Gwiazda TVN pokazała zdeformowane ciało, zdjęcia mówią same za siebie. Piosenkarka padła ofiarą fatalnego błędu Źródło: TVN/X-Factor

Gwiazda TVN Tatiana Okupnik postanowiła z okazji Dnia Matki podzielić się na Instagramie odważnymi zdjęciami związanymi z ciążą oraz porodem, wokalistka zmagała się z wieloma problemami. Pod fotografią dodała swoje przemyślenia dotyczące macierzyństwa. Nikt nie spodziewał się takiego wyznania. Jej fanki od razu pokazały jak bardzo są pełne podziwu dla jej odwagi.

Gwiazda TVN Tatiana Okupnik do niedawna często pokazywała się na polskiej scenie. Odnosiła zarówno sukcesy muzyczne, jak i telewizyjne jako prezenterka. Kiedy w 2014 roku ogłosiła przerwę w karierze, wszyscy byli w szoku. Wokalistka zdecydowała się skupić na życiu prywatnym, wyszła za mąż oraz urodziła dwójkę dzieci - Matyldę i Tymona. 

Gwiazda TVN i jej zdeformowane ciało, artystka padła ofiarą błędu personelu medycznego

Pod koniec kwietnia Tatiana zdecydowała się opublikować pierwszy filmik, na którym mówi o swoich intymnych problemach. Pokazała, że bycie matką nie zawsze jest tak kolorowe, jak byśmy tego chcieli. Bywają naprawdę trudne chwile. Wiele kobiet podczas ciąży lub tuż po porodzie wpada w depresję, ta choroba nie ominęła niestety również Tatiany. Dopiero wsparcie specjalisty pozwoliło jej normalnie funkcjonować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W szczególnym dniu, jakim jest Dzień Matki, gwiazda postanowiła podzielić się swoją historią oraz tym, jakie problemy spotkały ją podczas ciąży i w trakcie porodu. Takie wyznanie oraz podzielenie się zdjęciami wymagało od niej ogromnej odwagi.

Jak się okazuje, piosenkarka padła ofiarą błędu popełnionego przez personel medyczny, m.in. otrzymała za dużo kroplówek. Ta pomyłka nie była niestety jedyną, która ją spotkała tego dnia. Okupnik nigdy nie porównywała się też z innymi kobietami, wiedząc, że każdy ma inny organizm i potrzebuje więcej lub mniej czasu, by do siebie dojść.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie padł dzienny rekord. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło wiadomości dotyczące ozdrowieńców w Polsce

2. Kiedy starsi uczniowie wrócą do szkół? Minister Edukacji właśnie odpowiedział

- Te zdjęcia, które zamieszczam nie są ładne, ale prawdziwe. Tak samo jak prawdziwe są zdjęcia dziewczyn, które szybko doszły do formy - napisała Tatiana pod zamieszczonymi na Instagramie zdjęciami. Oprócz zdjęć z dziećmi, pokazała jak wyglądało jej ciało podczas ciąży, m.in. bardzo spuchły jej nogi. Mimo trudnych doświadczeń, Tatiana jest wdzięczna za dwójkę swoich dzieci. Pod postem zabrało głos wiele fanek, które były bardzo wdzięczne idolce za swoją szczerość i za to, że potrafi mówić o problemach.

uploaded

fot. Instagram Tatiany Okupnik

Najlepsze newsy dnia:

  1. 3 lata temu Ewa Bem straciła córkę. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o swojej tragedii
  2. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie swojej mamy z młodości. Podobieństwo jest uderzające (FOTO)
  3. Umarł kilka minut po godzinie 8:00, nie wygrał ostatniej walki w swoim życiu. Dotarła do nas informacja o śmierci Wacława Hryniewicza
  4. Pies 3 miesiące czekał na szpitalnym korytarzu na swojego pana. Niestety, w końcu wydarzyło się najsmutniejsze
  5. Oszałamiająco piękna żona Michała Żebrowskiego pokazała ciążowe zdjęcie. Kilka słów pod fotografią sprawiło, że wszystko stało się jasne
  6. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin

źródło: JastrzabPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News