Afera na wizji "MasterChefa", uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami

Afera na wizji "MasterChefa", uczestnik w szpitalu. Wielki skandal za kulisami Źródło: youtube/ TVN Foodie/

Stacja TVN może mieć poważne problemy po tym, jak jeden z uczestników programu "MasterChef" trafił do szpitala. Wystarczyła chwila, by w sieci wybuchła poważna afera, a internauci nie szczędzą obraźliwych słów.

TVN wyemitował w minioną niedzielę kolejny odcinek swojego kulinarnego programu, w którym uczestnicy walczą o tytuł najlepszego kucharza. Tym razem ich zmagania rozgrywały się w bajecznym Meksyku, gdzie najpierw musieli poznać tajniki tamtejszej kuchni, a później przyrządzić wyśmienite dania, by dostać się do kolejnego etapu. Niespodziewanie jednak doszło do wypadku, po którym jeden z uczestników musiał trafić do szpitala

Uczestnik "MasterChefa" w szpitalu 

Kolejny odcinek "MasterChefa" wzbudził wśród telewidzów wyjątkowo skrajne emocje. Tym razem zamiast szczęścia mogło pojawić się przerażenie, a wszystko za sprawą poważnej sytuacji, do której doszło na planie. Konkurencja, która miała być decydującą, rozegrała się w plenerze, a na uczestników spływał potworny, 40-stopniowy skwar meksykańskiego słońca. 

Gdyby tego było mało, uczestnicy pracowali przy kuchenkach, które sprawiały, że uczestnikom było jeszcze goręcej. Każdy z nich robił, co mógł, by podołać zadaniu i dostać się do kolejnego etapu. Czas upływał, emocje sięgały zenitu, a słońce odbierało im siły. Coraz bardziej było widać, że upał znacząco utrudniał im pracę, aż w końcu wydarzyło się coś, co tylko to potwierdziło. 

Mariusz Komenda nie poradził sobie ze skwarem i zemdlał, a następnie został natychmiast przetransportowany do szpitala. Choć to nie lenistwo przerwało jego rywalizację, to właśnie on pożegnał się z programem i decyzją jurorów musiał wrócić do Polski. Magda Gessler, Michael i Ania byli wstrząśnięci wydarzeniami, jednak jak twierdzili, musieli wybrać najlepszych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielki skandal za kulisami. TVN może mieć poważne problemy 

Wystarczyło kilka minut po emisji odcinka, by w mediach wybuchła ogromna afera. Internauci nie kryją swojego oburzenia, tłumacząc, że stacja nie zadbała o odpowiednie warunki do pracy i naraziła uczestników na niebezpieczeństwo. Wydarzenia z "MasterChefa" odbiły się na tyle głośnym echem, że niektórzy spekulują, iż stacja może mieć spore problemy po zlekceważeniu niesprzyjających warunków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

- Jestem oburzona faktem, że TVN nie zabezpieczył uczestników przed udarem! To jest skandal zmuszać ich do gotowania w warunkach, w jakich żaden szef kuchni nigdy by nie gotował! Czy nie można było postawić im zadaszeń? Aż tak trzeba było oszczędzać? A dla jurorów parasole się znalazły... Wstyd TVN! - napisała jedna z internautek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News