Dzisiejsza katastrofa lotnicza wstrząsnęła światem. Oficjalne: Nikt nie przeżył

Dzisiejsza katastrofa lotnicza wstrząsnęła światem. Oficjalne: Nikt nie przeżył Źródło: ...

TVN przekazał właśnie informacje o tragicznym bilansie ofiar katastrofy lotniczej, która miała miejsce nad Majorką. Nikt nie przeżył.

TVN przekazał informacje o tragicznej katastrofie lotniczej, która miała miejsce nad Majorką. Doszło tam do zderzenia niewielkiego samolotu oraz śmigłowca. Wedle podanych informacji obie maszyny były własnością prywatną, jednak nie ma pewności co do tego, kto w nich był. Jedne ze źródeł podają, że w śmigłowcu znajdował się Włoch, natomiast rząd Balearów podał na Twitterze podał informacje, że na pokładzie byli Niemcy.

Do tragedii doszło w momencie, kiedy śmigłowiec wykonywał lot turystyczny. Jak na razie nie wiadomo, dlaczego dokładnie do niej doszło, ale prowadzone jest już śledztwo, które ma to wyjaśnić.

TVN podał dokładną ilość śmiertelnych ofiar katastrofy lotniczej

Po zderzeniu obie maszyny zaczęły spadać. Samolot, na którego pokładzie znajdowało się dwóch Hiszpanów spadł, w okolicy domu mieszkalnego, natomiast śmigłowiec runął na położoną nieopodal drogę. Obie maszyny stanęły w płomieniach.

Na miejsce tragedii natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe oraz straż pożarna, ale niestety było już za późno, aby pomóc komukolwiek. Łącznie w tym wypadku śmierć poniosło 7 osób. Niestety nikt nie przeżył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacja o katastrofie lotniczej nad Majorką wstrząsnęła całym światem, a z każdym momentem pojawiają się kolejne informacje dotyczące tego wypadku. Jednak wciąż jest wiele kwestii, które nie zostały jeszcze potwierdzone lub wciąż czekają na wyjaśnienie.

W pierwszym momencie nie wiadomo było nawet, czy ktokolwiek przeżył zderzenie maszyn, jednak w Internecie bardzo szybko pojawiła się informacja o śmierci wszystkich osób, które brały udział w tych lotach. Niestety z biegiem czasu informacje te zostały potwierdzone.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez przekazał najszczersze wyrazy współczucia oraz solidarności z rodzinami ofiar, które teraz przechodzą przez prawdziwy koszmar. Miejmy nadzieję, że prowadzone śledztwo szybko wyjaśni dokładną przyczynę tego tragicznego wypadku, a to sprawi, że w przyszłości tego typu sytuacje nie będą się już przytrafiać. Wiele osób wciąż nie może zrozumieć oraz pogodzić się z tym, co się stało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Steczkowska opowiedziała o rodzinnej tragedii. Najbliższa jej osoba cierpi na ciężką chorobę
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Julia Wieniawa żali się na swój los. "Żyję w złotej klatce, blokuje mi to karierę"

źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu