TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien Źródło: Screen/materiał stacji TVN24

TVN informuje o przerażającej sytuacji, która miała miejsce w Szczecinie. Dzieci, które przebywały na terenie popularnego parku, przeżyły coś strasznego. Teren zawalił się, a dzieci po chwili znalazły się wśród znajdujących się pod powierzchnią trumien.

Dziennikarze TVN pojechali na miejsce przerażającego znaleziska, którego dokonały dzieci. Młodzi mieszkańcy Szczecina bawili się w okolic parku, który znajduje się w Dąbiu. To właśnie tam doszło do niepokojącej sceny, podczas której wiele osób mogło zostać rannych. Ziemia nieopodal parku nagle zarwała się i runęła dwa metry w dół. Dzieci, które były świadkiem zdarzenia, podbiegły z ciekawości, a następnie zajrzały do środka. Ich oczom ukazały się stare trumny.

TVN: w Szczecinie dokonano przerażającego odkrycia. Dzieci bawiły się w parku, kiedy nagle teren zarwał się

Czegoś takiego nikt nie mógł przewidzieć. Sytuacja ta przypomina fabułę horroru, ale wydarzyła się naprawdę. Dzieci, które bawiły się na terenie parku w Dąbiu, były świadkiem sytuacji, którą teraz wspominają jako niezwykłą przygodę, choć wtedy były całkiem przerażone. Młodzi usłyszeli dźwięk zrywającego się w pobliżu terenu. Okazało się, że obok parku zawaliła się ziemia i spadła kilka metrów w znajdujący się pod powierzchnią głęboki dół. Zaciekawione dzieci podeszły do dziury i zajrzały do środka. Zauważyły tam przedmioty, których kształt przypominał im trumny. Dzieci powiedziały o wszystkim rodzicom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice postanowili następnie powiadomić funkcjonariuszy, którzy zabezpieczyli już teren szczecińskiego parku, aby nikomu nic się nie stało. Jak podejrzewają miejscowi - znalezione trumny mogły należeć do pochowanych tam bogatych protestantów. Przed laty obok parku w Dąbiu, jak twierdzi rozmawiający z TVN pan Sławomir, znajdował się zwykły cmentarz. Władze, jak ustalili dziennikarze stacji, po czasie postanowiły na jego miejscu wybudować jednak park. Najwyraźniej nie zlikwidowano wszystkich krypt, które były częścią cmentarza.

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Mieszkańcy podejrzewają, że tych najprawdopodobniej w okolicy może być jeszcze co najmniej kilka. Na tereny parku w Dąbiu oddelegowane zostały specjalne służby, które będą musiały przeszukać teren, a także ewentualnie zlikwidować pozostałe krypty i grobowce. W tej sytuacji jest to jedyne wyjście, aby nie doszło do kolejnego zawalenia się terenu. Skutki przy okazji kolejnego zawalenia mogłyby być opłakane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Nigdy nie jedz takiego chleba. Powoduje nowotwór, a to nie koniec
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News