TVN wydał oświadczenie
youtube.com TVN Fashion
Monika Majko - 24 Listopada 2020

Gwiazdor TVN był skazany za obcowanie z nieletnią dziewczynką. Mamy oświadczenie stacji

TVN wystosował oświadczenie w sprawie gwiazdora stacji, który został skazany za obcowanie z nieletnią. Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery, przesłał do mediów oficjalny komunikat w tej sprawie.

TVN zajął stanowisko w sprawie przeszłości Dominica D’Angelica, jednego z finalistów 9. edycji programu "Top Model". Gwiazdor został skazany za obcowanie płciowe z nieletnią dziewczynką, przedstawiciele stacji wydali oficjalne oświadczenie.

TVN skomentował medialne doniesienia o przeszłości gwiazdora "Top Model"

Tuż przed finałowym odcinkiem 9. edycji programu "Top Model", media obiegły wstrząsające informacje o jednym z gwiazdorów show. Jak podał portal pudelek.pl, Dominic D’Angelica został skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne.

W środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieW środku nocy Krzysztof Krawczyk przekazał tragiczne wiadomości. Pogrążył się w żałobieCzytaj dalej

Gwiazdor TVN ma na swoim koncie wyrok za stosunek oralny z nieletnią, poniżej 16. roku życia, do którego doszło w 2011 roku. Przyszły uczestnik polskiej edycji "Top Model" miał wtedy 22 lata. D'Angelica miał zostać skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

W warunkach zawieszenia wyszczególniono zakaz spożywania alkoholu i przebywania z osobami małoletnimi. Jak przekazał "Pudelek", D'Angelica miał przyznać się do zarzucanych mu czynów, bo nie było go stać na dalsza obronę w sądzie i został wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dominic D’Angelica ma mieć na koncie wyrok za stosunek oralny z osobom poniżej 16. roku życia

Następnie 3 lata później Dominic D'Angelica miał zostać uznany za winnego naruszenia warunków zawieszenia wyroku. W 2014 roku miało dojść do ponownego aresztowania gwiazdora wraz ze swoim bratem Stefenem.

Bliźniakom postawiono zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa, a Dominic miał zostać skazany na 5 miesięcy więzienia. Do tej pory jednak gwiazdor TVN nie zdecydował się na skomentowanie medialnych doniesień.

Zarówno widzowie, jak i inni uczestnicy show byli zszokowani przeszłością aspirującego modela. D'Angelica był jednym z faworytów do wygranej w tegorocznej edycji "Top Model". W związku z informacjami, które obiegły krajowe media, głos w sprawie zabrali przedstawiciele stacji.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rodzice wypisali swoje dzieci z religii. Zdenerwowany ksiądz natychmiast napisał do nich list, można się wściec
  2. Teresa Lipowska została wyrzucona z domu przez męża. „Znudziłam mu się”, po niej miał jeszcze 5 żon
  3. Minister zdrowia ujawnił, co czeka Polaków w styczniu. Będą musieli podjąć decyzję, wszystko poszło na żywo

Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery przesłał portalowi pudelek.pl oświadczenie stacji w sprawie przeszłości uczestnika "Top Model" oraz jego dalszych losów w programie. Z uwagi na zarzucane mu czyny, został on usunięty z listy finalistów show.

- W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło - napisano w oświadczeniu stacji.

- Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - zapewnili przedstawiciele TVN.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Mężczyzna złamał zasady izolacji. Umarł w pobliskim sklepie
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Kolosalny błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawidłową liczbę
  4. Pacjentka bez spodni i bielizny na podłodze w polskim szpitalu, przykry widok. Jest oświadczenie szpitala
  5. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje trzech księży, wszyscy zmarli w niedzielę
  6. Zetrzyj buraki i dodaj do mikstury z sekretnego przepisu dziadka. Po 7 dniach zauważysz niesamowite efekty
  7. Ulga wyniesie całe 1,67 zł. Zawrotna suma już została uchwalona przez Radę Miasta
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News