Słowa Agnieszki Woźniak-Starak do dziennikarki TVN ujawniają całą prawdę. Zgasły światła, wtedy gwiazda się rozpłakała

Słowa Agnieszki Woźniak-Starak do dziennikarki TVN ujawniają całą prawdę. Zgasły światła, wtedy gwiazda się rozpłakała Źródło: Instagram / Agnieszka Woźniak-Starak

Dziennikarka TVN, która zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak, do ostatniej chwili nie wiedziała o słowach swojej poprzedniczki. Gdy je poznała, rozpłakała się w studiu.

Pracująca w TVN Gabi Drzewiecka została prowadzącą programu "Big Brother" po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała na jakiś czas z pracy z powodu osobistej tragedii. Przeżywająca śmierć męża wdowa postanowiła odnieść się do swojej następczyni, czym doprowadziła Drzewiecką do płaczu.

Gwiazda TVN usłyszała kilka słów od Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci Piotra na jakiś czas przestała udzielać się w mediach społecznościowych. W końcu zdecydowała się przerwać milczenie i opublikowała pełen emocji post na Instagramie, w którym podziękowała fanom i bliskim osobom za wsparcie. Wspomniała też o swojej następczyni w "Big Brotherze" - Gabi Drzewieckiej.

- Dziś startuje 'Big Brother'. Gabi, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem - pisała żona zmarłego 39-latka na Instagramie.

Dziennikarka TVN wzruszyła się, gdy przeczytała słowa starszej koleżanki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gabi Drzewiecka udzieliła wywiadu serwisowi Plotek, w którym zdradziła, jak zareagowała, gdy zobaczyła wyrazy wsparcia od starszej koleżanki.

- Ja tego nie widziałam przed programem. Jeden z dziennikarzy powiedział mi o tym dopiero po. Zaczęłam sobie trochę popłakiwać. Jak wszystkie światła zgasły, gdy wszyscy poszli do domu i zostało kilka osób na krzyż, to siedziałam z Kasią Mazurkiewicz i to ona mi pokazała cały ten wpis. Zaczęły mi lecieć łzy na telefon - opowiadała dziennikarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda telewizji była molestowana przez ojczyma. Nikt nie chciał jej uwierzyć
2. Meteorolodzy ostrzegają. Nadciąga burza tropikalna Karen, sytuacja jest naprawdę poważna i niebezpieczna

Drzewiecka przyznała, że sytuacja była dla niej wyjątkowo wzruszająca właśnie ze względu na tragedię, jaką przeżyła Agnieszka Woźniak-Starak. Nową prowadzącą "Big Brothera" wzruszyło to, że jej starsza koleżanka nawet w tak trudnej dla siebie sytuacji potrafiła wysłać wyrazy wsparcia swojej następczyni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fatalny wyciek Auchana. Pracownik ujawnił TAJNĄ listę płac
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Kto kocha bardziej: kot czy pies? Znamy odpowiedź na ten odwieczny problem
  4. Poród zaczął się za szybko. Na korytarzu zdjęła majtki i kazała mężowi łapać synka
  5. Ślad po nim zaginął. Pies znalazł się po długim czasie, wtedy zobaczył właściciela i się zaczęło, jedyne takie nagranie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł