TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa

TVN opublikował nekrolog Woźniaka-Staraka. Łamiące serce słowa Źródło: .

TVN opublikował niezwykle poruszający nekrolog tragicznie zmarłego, Woźniaka-Staraka. Jego śmierć przeżywa nie tylko wielu Polaków, ale i osoby znane ze świata show-biznesu.

Prezes zarządu TVN nie był w stanie przejść obojętnie obok tej tragedii, dlatego zdecydował się na opublikowanie nekrologu znanego producenta filmowego. Jego słowa rozrywają serce na kawałki, a czytając je, trudno powstrzymać łzy. To jednak nie jedyny wpis, jaki został opublikowany.

TVN publikuje nekrolog Woźniaka-Staraka. Słowa, które wyciskają łzy

22 sierpnia ziścił się najczarniejszy scenariusz. W mediach pojawiły się informacje o wyłowieniu z mazurskiego jeziora Kisajno ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Wszyscy aż wstrzymali oddech, a po tragicznych doniesieniach jego wieloletni przyjaciele potrzebowali chwili, nim zdecydowali się na zabranie głosu. Następnego dnia zewsząd zaczęły napływać kondolencje w stronę Agnieszki Woźniak-Starak oraz bliskich Piotra. Również stacja TVN postanowiła opublikować nekrolog, który pojawił się na łamach Gazety Wyborczej, gdzie znanego producenta filmowego pożegnał sam prezes zarządu. 

- Piotruś, Drogi Przyjacielu. Miałem okazję poznać cię podczas realizacji Twoich znakomitych filmów - 'Bogowie', 'Sztuka kochania', czy najnowszym - 'Ukryta gra'. Podziwiałem Twoje wizjonerstwo, twórczą pasję i dążenie do perfekcji, dzięki którym zostawiłeś trwały ślad w polskiej kinematografii. Nasza współpraca szybko przerodziła się w przyjaźń i mogłem przekonać się, jak wspaniałą i wyjątkową byłeś osobą. Ciepłą, otwartą, pełną energii. Jestem wdzięczny losowi za to, że się spotkaliśmy. Na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nikt nie może pogodzić się z jego śmiercią 

Nekrolog TVN-u to nie jedyne poruszające słowa, jakie zostały opublikowane po śmierci Piotra. W sieci pojawiło się wiele wpisów jego przyjaciół ze świata show-biznesu. 

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Pozostali pracownicy stacji również nie omieszkali zamieścić swoich kondolencji za pomocą Wyborczej. Każdy wpis zarówno na portalach społecznościowych, jak i w gazetach, rozrywa serce na kawałki. Nikt z grona rodzinnego Piotra nie zdecydował się jednak jeszcze na zabranie głosu. 

gazeta_wyborcza/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Koszmar Halinki z Kiepskich. Aktorka straciła wszystko, jest na dnie
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. Nagły tragiczny wypadek bohatera show Polsatu. Pierwsze co zobaczył, to zerwana noga

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu