Gwiazdor TVN Łukasz ma najbardziej wstydliwą chorobę świata. To brutalne, ale pękniecie ze śmiechu, gdy poznacie jej nazwę

Gwiazdor TVN Łukasz ma najbardziej wstydliwą chorobę świata. To brutalne, ale pękniecie ze śmiechu, gdy poznacie jej nazwę Źródło: YouTube - tvnpl

TVN przedstawił tej wiosny Polakom uczestników znanego programu. Jeden z nich wyznał ostatnio swoją największą tajemnicę. Jest ona dość nietypowa i choć to poważne, u wielu osób wywoła atak śmiechu.

TVN tej wiosny zgotował Polakom powrót programu Big Brother, który po wielu latach poza anteną miał wrócić w wielkim stylu i zdobyć serca widzów, także tych młodszych. Okazało się jednak, że produkcja nie została tak wielkim hitem, jak myśleli producenci. Widownia nie była porównywalna do tej, którą stacja cieszyła się jeszcze kilkanaście lat temu, jednak mimo wszystko zdobyła wiernych fanów.

Jeden z gwiazdorów znanego show TVN postanowił podzielić się ze swoimi fanami jedną ze swoich najbardziej skrywanych tajemnic. Przez wiele tygodni starał się on nie mówić o tym, co zastanawiało oglądających, jednak ostatecznie zdecydował się przerwać milczenie. Jego słowa mogą zarówno wprawić w wielkie zakłopotanie, jak i rozbawić tych, którzy śledzili to, co dzieje się w Big Brotherze.

TVN przedstawił Polakom swojego gwiazdora

Łukasz Darłak pojawił się w Big Brotherze i z miejsca zdobył sympatię widzów. Wszystko przez to, że był postacią bardzo charakterystyczną. Mówiło się o nim bardzo dużo, choć nie zawsze pozytywnie. Mężczyzna nic nie robił sobie z wielu żartów na swój temat, choć ostatecznie zdecydował się na poruszenie kwestii, która od dłuższego czasu zastanawiała oglądających.

Wiele osób mówiło głośno, że Łukasz jest wyjątkowo nietypowym człowiekiem, bo nie stara się o swoją higienę. Wszystko przez sceny i rozmowy, które zostały zarejestrowane przez kamery. Teraz zdecydował się głośno powiedzieć o najbardziej wstydliwej chorobie świata, na którą cierpi. 

Gwiazdor TVN o swojej przypadłości

Plotka o nim powstała z dość nietypowego powodu. 

- Ta opinia się do mnie przykleiła, z tego że miałem kawałek ciasta w uchu i tego nie zauważyłem, bo trudno zauważyć to, co się ma w uchu, z tego powodu ciągnie się teraz opinia, że się nie myję - powiedział uczestnik reality-show telewizji TVN.

Jednak okazuje się, że to nie to jest najbardziej wstydliwe. Cierpi również na chorobę, z którą życie naprawdę nie jest proste, choć może wywoływać śmiech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bardzo puszczam bąki. Zastanawiam się czy nie pójść do lekarza z tym, bo naprawdę jest tego za dużo. Czytałem w internecie, że jest taka choroba, nazywa się gazica i polega na tym, że ludzie puszczają za dużo bąków - dodał gwiazdor o swojej nietypowej przypadłości.

Jego słowa zarówno zaniepokoiły, jak i rozbawiły wielu widzów. Jego życie musi być ciężkie, wielu jednak na pewno nie powstrzyma się od uśmiechu na wieść, o tej chorobie gwiazdora TVN. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Kulisy "Kiepskich" odbierają mowę. Cała prawda o serialu ujawniona
  5. 200 tysięcy starszych Polaków codziennie przyjmuje ten lek. Ma być wycofany, jest pilny apel lekarzy do NFZ
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News