TVN informuje o przerażającej statystyce
pikio.pl
Konrad Karpiuk - 24 Czerwca 2019

39 ofiar śmiertelnych, 519 rannych. Pilny alarm polskiej policji w TVN, koszmar na ulicach

TVN przekazał informacje o przerażającej statystyce wypadków na polskich drogach. Liczba ofiar rośnie z dnia na dzień. Do kolejnych groźnych incydentów drogowych dochodzi praktycznie co kilka godzin.

TVN poinformowało o statystykach prowadzonych przez polską policję. Funkcjonariusze zainicjowali akcję, w której kara wysokimi mandatami kierowców stwarzających zagrożenie na drogach publicznych. Mimo wszelkich działań służb, liczba ofiar wciąż rośnie.

TVN podał przerażającą statystykę wypadków. Policja apeluje do kierowców

Długi weekend, rozpoczynający się w czwartek, ze względu na święto Bożego Ciała (ustawowo dzień wolny od pracy), był świetną okazją do rodzinnych wyjazdów i wypoczynku poza miastem. Dodatkowo zbiegł się z zakończeniem roku szkolnego, przez co na drogach mogliśmy zaobserwować wzmożony ruch pojazdów, które wiozły swoje dzieci na wyjazdy wakacyjne. Niestety, wielu kierowców nie zachowało ostrożności, co było tragiczne w skutkach.

TVNTo już się zaczęło, bardzo smutne wiadomości TVN. Mężczyzna nagle zanurkował pod wodą, nie żyjeCzytaj dalej

Statystyka przeraża. W zaledwie pięć dni długiego weekendu, licząc od środy, w całej Polsce doszło do 432 wypadków, w których zginęło 39 osób i 519 było rannych. W samą niedzielę zginęło 12 osób, a 91 zostało rannych.

Policja rozpoczęła akcję prowadzenia jawnych statystyk śmierci na polskich drogach. Ma ona uświadomić społeczeństwu, jak blisko nich całe rodziny przeżywają tragedię, ze względu na śmierć jednego z ich bliskich. Funkcjonariusze mają nadzieję, że uświadomi to społeczeństwo w kwestiach bezpieczeństwa drogowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

świat według kiepskichKosmiczna metamorfoza Mariolki z Kiepskich. Aktora wygląda dzisiaj tak, że po 7 zdjęciu spadną Wam skarpetkiCzytaj dalej

Polscy kierowcy wsiadają za kółko po alkoholu

Ponadto, w długi weekend zatrzymano 1853 osoby jadące pod wpływem alkoholu - o 400 więcej niż w 2018 roku. Ponadto zabrano 630 praw jazdy, za przekroczenie prędkości o 50 km/h w obszarze zabudowanym.

Policja apeluje, żeby zdjąć nogę z gazu, bo nadmierna prędkość nie wybacza błędów. Liczba ofiar wypadków wciąż jest bardzo wysoka. Funkcjonariusze rozkładają ręce - mimo wielu akcji społecznych i prób uświadomienia społeczeństwa, efekty są ledwo zauważalne.

- Polacy muszą uwierzyć, że mają wpływ na to, co się dzieje na drodze. Bez tego ani policja, ani infrastruktura drogowa nie są w stanie zrobić wszystkiego - skomentował podinspektor Radosław Kobryś z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  4. Kulisy "Kiepskich" odbierają mowę. Cała prawda o serialu ujawniona
  5. 200 tysięcy starszych Polaków codziennie przyjmuje ten lek. Ma być wycofany, jest pilny apel lekarzy do NFZ
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News