Myślał, że w butelce jest woda. Po łyku miał przed oczami ciemność, wiadomo co spustoszyło mężczyźnie organizm

Myślał, że w butelce jest woda. Po łyku miał przed oczami ciemność, wiadomo co spustoszyło mężczyźnie organizm Źródło: .

TVN poinformował o stanie zdrowia mężczyzny, który miesiąc temu znajdował się w krytycznym stanie. Jego błędem było napicie się płynu z nieznanej mu butelki. Myślał, że to woda, ale zawartość butelki spustoszyła jego organizm w bardzo bolesny sposób.

TVN podzielił się informacjami na temat zdrowia 27-latka, który miesiąc temu na rybach napił się podejrzanego płynu. Gdyby nie jego kolega, w ogóle nie trafiłby do szpitala. Policja z dużym prawdopodobieństwem wie już, co znajdowało się w butelce.

TVN: wędkarz napił się nieznanego mu płynu z pobliskiej butelki

Tragedia wydarzyła się miesiąc temu w wielkopolskim. 27-letni wędkarz wybrał się na popularne jezioro we Wronowie, aby się zrelaksować i złowić kilka ryb. W pewnym momencie poczuł mocne pragnienie i zaczął szukać czegoś do picia. W zasięgu jego wzroku znalazła się butelka z przezroczystym płynem, który wziął za wodę. Był święcie przekonany, że to butelka z piciem jego kolegi, który opuścił go na chwilę, by udać się do sklepu.

Gdy wziął łyk, zrobiło mu się ciemno przed oczami i stracił przytomność. Takiego znalazł go jego kolega i wezwał pomoc. Wędkarz został natychmiast przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Kaliszu, a następnie do Poznania. Jego stan był wręcz krytyczny. Miał dotkliwie poparzone drogi oddechowe oraz żołądek. Policja natychmiast wzięła się do pracy, by ustalić co znajdowało się w podejrzanej butelce.

Prawdopodobnie napił się żrącego płynu do czyszczenia dojarek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mamy jeszcze wyników z laboratorium, ale z naszych wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna napił się płynu do czyszczenia dojarek. Z relacji uczestników tego zdarzenia dowiedzieliśmy się, że wędkarz chciał się napić wody i wtedy znalazł w pobliżu plastikową butelkę. Ustalamy do kogo ona należała - poinformował asp. Piotr Szczepaniak, rzecznik policji w Krotoszynie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kultowy aktor. Zmarł nagle, miał tylko 50 lat
2. Wiadomości o nagłej śmierci obiegają właśnie media. Nie żyje jeden z największych gwiazdorów programów kulinarnych

Ten płyn należy do środków dezynfekujących i jest mocno żrącą oraz trującą substancją dla ludzi i zwierząt. Policja musi jeszcze przesłuchać poszkodowanego. Jego kolega złożył już wyjaśnienia, ale niewykluczone, że będzie musiał stawić się jeszcze raz na komendzie.

- 27-latek odzyskał przytomność, ale kontakt z nim jest wciąż utrudniony. Ze względu na poparzenia górnych dróg oddechowych ma problemy z mówieniem. Czekamy na zgodę lekarzy, by móc przeprowadzić czynności z jego udziałem. Wówczas podejmiemy decyzję, w jakiej formie zostaną przeprowadzone dalsze czynności - tłumaczy asp. Piotr Szczepaniak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rossmann bardzo podpadł swoim klientkom. Horrendalne ceny za dostawę
  2. NAGIE zdjęcia gwiazdy Polsatu! To będzie prawdziwy skandal [ZDJĘCIA]
  3. Popularne produkty, których nie wolno dawać swojemu kotu. Może nawet umrzeć
  4. Smutne informacje dla Katarzyny Dowbor. Niestety chodzi o jej program "Nasz nowy dom"
  5. Pies zniknął bez śladu. Miesiąc później kolejny zwierzak tych samych właścicieli zaczął się dziwnie zachowywać i dotarli do strasznej prawdy

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News