Ręce opadają. Gwiazda TVN opowiedziała ze szczegółami, jak straciła dziewictwo jako 14-latka

Ręce opadają. Gwiazda TVN opowiedziała ze szczegółami, jak straciła dziewictwo jako 14-latka Źródło: Facebook/Azja Express TVN

Gwiazda TVN zdobyła się na odważne wyznanie dotyczące swojego życia erotycznego. Celebrytka opowiedziała ze szczegółami, jak straciła dziewictwo w wieku 14 lat. Ciężko uwierzyć, że naprawdę chwaliła się tym publicznie.

Gwiazda TVN opowiedziała o bardzo intymnym doświadczeniu ze swojego życia. Celebrytka podzieliła się historią swojego pierwszego razu. Wyznała, że straciła dziewictwo w wieku jako 14-latka, na wieść o czym wielu jej fanom opadły ręce - niektórzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego tak osobistą sprawą podzieliła się z milionami ludzi. 

Gwiazda TVN zdradza szczegóły utraty dziewictwa 

Celebrytka znana z występowania na antenie TVN, zaskoczyła wszystkich swoim odważnym i bardzo intymnym wyznaniem. Wielu osobom po jej słowach opadły ręce, bo w końcu nie każdy chce słuchać o szczegółach życia erotycznego celebrytek. 

Osobą, która zdobyła się na takie opowieści jest Joanna Przetakiewicz, słynna projektantka mody i gwiazda polskiej edycji programu TVN "Project Runway". Celebrytka przyznała, że straciła dziewictwo w wieku zaledwie 14 lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczegóły życia erotycznego celebrytki 

Joanna Przetakiewicz udzieliła tej informacji podczas szczerego wywiadu dla "Faktu". Okazuje się, że straciła dziewictwo już w VIII klasie podstawówki, więc miała wtedy 14 lat. Trzeba przyznać, że jest to dość młody wiek, jak na inicjację seksualną.

- Smakował nijak, przynajmniej na początku. Miałam cudownego pierwszego chłopaka, była wielka miłość. Każdemu życzę, żeby w ten sposób rozpoczynał swoje miłosne przygody. Natomiast byłam jeszcze wtedy tak niedojrzała, że nie byłam w stanie docenić smaku intymności i erotyki. Dziś wygląda to zupełnie inaczej - opowiedziała o szczegółach swojego pierwszego miłosnego uniesienia. 

Utrata dziewictwa dla większości kobiet jest wydarzeniem wyjątkowym. Często wiąże się ze stresem, co jest naturalną reakcją na tak ważny krok w swoim życiu. Projektantka mody dodała również w rozmowie z dziennikarzem "Faktu", że według niej jakość seksu nie zależy od wieku. 

- Nie mogę powiedzieć, że seks po pięćdziesiątce smakuje lepiej niż kiedyś. Wszystko zależy od tego, z kim to robimy - wytłumaczyła swoje stanowisko gwiazda TVN.

Po tak osobistych wyznaniach i przemyśleniach, wielu jej fanom opadły ręce. Pojawiło się wiele głosów, że niektóre rzeczy i sprawy powinno się zostawiać wyłącznie dla siebie. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Córka Marty Kaczyńskiej zamieściła w sieci pożegnalny wpis. Co się dzieje z nastolatką?!
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Patomorfolodzy aż 5 godzin badali ciało Dawidka. Ich ustalenia są zatrważające, tak dokładnie zabił go tata
  6. Zapadła kompletna cisza. Jurorzy "The Voice Kids" i publiczność zaczęli płakać, gdy dziewczynka otworzyła usta
  7. Komendant Główny odkrywa w TVN nowe informacje ws. Dawidka. Serce rozpada się na milion kawałków
  8. Pilne ostrzeżenie dla klientów Banku Pekao. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu