Tragedia z samego rana poruszyła Polskę. TVN przekazał informacje o 5 rannych osobach

Tragedia z samego rana poruszyła Polskę. TVN przekazał informacje o 5 rannych osobach Źródło: Pixabay

TVN poinformował o tragicznym zdarzeniu, które zmroziło krew w żyłach wielu Polaków. Doszło do strasznego wypadku, w którym nie obyło się bez ciężkich obrażeń. Według oficjalnych informacji 5 osób jest rannych,

TVN przekazał informacje od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o przerażającym wypadku, który wydarzył się z samego rana na polskich drogach. Zderzyły się dwa auta, aż pięć osób musiało zostać przetransportowanych do szpitala.

TVN informuje o strasznym wypadku z samego rana

Rankiem w okolicy mazowieckiej miejscowości Baranów na drodze A2 między Warszawą a Łodzią doszło do strasznego wypadku. Samochód osobowy - SUV marki Mazda miał kolizję z autem dostawczym, Fordem Transitem. Z przerażających zdjęć z wypadku można zauważyć, że do zdarzenia doszło przy dużej prędkości - oba auta są uszkodzone na tyle poważnie, że prawdopodobnie rzeczoznawca orzeknie szkodę całkowitą.

Samochód osobowy w wyniku zderzenia dachował - w efekcie wylądował po drugiej strony jezdni, na pasie zieleni. Jedno z aut ciągnęło przyczepę, która również jest poważnie uszkodzona. Z auta dostawczego wysypał się cały ładunek - Ford prawdopodobnie wiózł rowery i skutery. Na jezdni rozrzucona jest zawartość obu aut, oraz leżą odłamki szkła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Służby porządkowe usuwają pozostałości po wypadku. Zablokowano lewy pas w stronę Poznania. Jak informują służby, utrudnienia powinny zakończyć się między godziną 10 a 11. Wtedy też powinno zakończyć się sprzątanie pozostałości obu aut z drogi. Jak wynika z informacji prasowych, które przekazało TVN - pięć osób zostało rannych. Stan poszkodowanych nie jest jeszcze znany. Policja bada na miejscu przyczyny wypadku. Jak zaznaczyli dziennikarze stacji, do incydentu doszło mimo świetnych warunków pogodowych, dlatego okoliczności zdarzenia są wyjątkowo trudne do wyjaśnienia.

Jeden z internautów zauważył, że pas zieleni pomógł w złagodzeniu skutków wypadku. Gdyby zamiast niego był jeszcze jeden pas jezdni, efekty wypadku mogłyby być znacznie bardziej przerażające.

- Ten trawiasty separator między jezdniami jednak jest bardzo przydatny. Jak zostanie zastąpiony trzecią jezdnią to mam wrażenie, że skutki wypadków i kolizji będą większe. Szkoda, że trzeci pas nie został przewidziany na zewnątrz - napisał użytkownik portalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka ukrywała to przed całą Polską. Aż trudno uwierzyć, że NIKT nie zwrócił na to uwagi. Opadną wam szczęki z niedowierzania!
  2. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Z ostatniej chwili! Kultowe małżeństwo disco-polo nieoczekiwanie bierze rozwód
  4. Wielka dedykacja Justyny Żyły dla Piotra. Nikt nie spodziewał się po niej takiego gestu
  5. Wreszcie! Radosna wiadomość od Katarzyny Dowbor, fani są wniebowzięci
  6. Jackowski przewidział śmierć brata Kaczyńskiego. "Nie wiem dlaczego. On śpi"
  7. TVP: Nauczyciel uprawiał seks w polskiej szkole. Nie wiedział, że ktoś to nagra i wrzuci do internetu

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News