Gwiazda seriali TVN i TVP miała wypadek. Z miejsca trafiła na ostry dyżur

Gwiazda seriali TVN i TVP miała wypadek. Z miejsca trafiła na ostry dyżur Źródło: .

Gwiazda TVN trafiła do szpitala, a wszytko przez wypadek, któremu uległa. Choć początkowo nie chciała dać po sobie poznać, że coś było nie tak, niezbędna okazała się interwencja lekarzy.

TVN to jedna z wielu stacji, w których produkcjach brała udział. Aktorka miała wypadek na oczach dziesiątek kolegów i koleżanek. W pierwszej chwili próbowała ukryć, że coś jej się stało, jednak szybko musiała trafić do szpitala. Przez cały ten czas starała się zachować uśmiech na twarzy, a nawet pozwalała sobie na żarty. 

Gwiazda TVN i TVP miała wypadek 

Maja Ostaszewska, znana między innymi z serialu "Diagnoza", wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Zdarzenie miało miejsce podczas 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu, kiedy nadszedł dla niej uroczysty moment odebrania nagrody Złotego Anioła za bycie niepokornym twórcą filmowym. 

Gdy wstawała z miejsca, złamała palec u stopy, jednak mimo bólu starała się nie dać po sobie poznać, że coś jest nie tak. Z uśmiechem stanęła na scenie i odebrała wyróżnienie. Pokusiła się nawet o drobny żart twierdząc, że wypadek był "zemstą" Tadeusza Rydzyka za to, że odwiedziła jego miasto. Gwiazda TVP jeszcze przez długi czas nie wychodziła z roli, udzielając licznych wywiadów i spędzając czas ze znajomymi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trafiła na ostry dyżur 

Choć aktorka miała szczere chęci, by do końca zostać na wydarzeniu, wymagała interwencji lekarskiej, dlatego z miejsca została przewieziona na ostry dyżur.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Dzięki odpowiedniej opiece specjalistów, mogła znów, bez bólu, stanąć na nogi. Mimo że kontuzja nie była zbyt poważna, Ostaszewska musi być cierpliwa, bowiem minie jeszcze jakiś czas, nim będzie mogła chodzić bez obaw, że problem powróci. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem, że mimo ciążącej dolegliwości, była w stanie zachować zimną krew i z uśmiechem odebrać nagrodę.

Instagram/MajaOstaszewskaOfficial

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł