To kluczowy dowód w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Media przekazały nowe informacje

To kluczowy dowód w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka. Media przekazały nowe informacje Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

TVN jako jeden z pierwszych informował o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka. Od momentu potwierdzenia kto jest zaginionym mężczyzną na jeziorze Kisajno, nieustannie napływają nowe wieści. Teraz media ustaliły, co dzieje się z kluczowym dowodem w sprawie.

Mąż dziennikarki TVN zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Według zeznań świadka - kobiety obecnej z nim na motorówce, obydwoje wypadli z łodzi w trakcie wykonywania zakrętu. 27-latce udało się dotrzeć na brzeg, 39-latkowi już nie. Poszukiwania Piotra-Staraka Woźniaka trwają już czwarty dzień, a teraz w ręce policji trafił kluczowy dowód.

Kluczowy dowód w sprawie zaginięcia męża dziennikarki TVN

Według nowych informacji dziennikarzy "Fakt24" policja zabezpieczyła najważniejszy dowód w sprawie zaginięcia Piotra Staraka-Woźniaka. Jest nim oczywiście motorówka, która producent oraz 27-latka wypłynęli na jezioro. Dziennik podał, że funkcjonariusze przetransportowali ją na policyjny parking w Giżycku. Będzie ona zbadana przez biegłych oraz zostanie wykorzystana jako dowód w sprawie kątem katastrofy w ruchu wodnym, w wyniku której prawdopodobnie jedna osoba poniosła śmierć. Sprawą zajmuje się prokuratura.

W poszukiwania oprócz policji zaangażowano inne służby - Straż Pożarną, Mazurskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe (MOPR), a nawet żołnierzy Obrony Terytorialnej, którzy przeszukują brzeg. W akcji brał udział śmigłowiec komendy głównej, zaangażowano także dwupłatowiec oraz poduszkowiec. Głębiny jeziora przeczesują wyspecjalizowane drużyny nurków. Sami Starakowie wynajęli również prywatne zespoły poszukiwawcze.

Okoliczności zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

17 sierpnia, zaginiony Piotr Woźniak-Starak jadł kolację ze swoją rodziną w karczmie na mazurach. Po niej jego żona zdecydowała się na powrót do Warszawy, a sam producent odprawił swoją ochronę i razem z 27-letnią kelnerką oraz instruktorką żeglarstwa - Ewą, udał się na jezioro. Do wypadku doszło koło godziny 3 w nocy.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

27-letniej Ewie udało się przeżyć i dopłynąć resztkami sił do brzegu. W międzyczasie o wypadku poinformowali rybacy, którzy spostrzegli pustą motorówkę. Kobieta trafiła na policję, gdzie była przesłuchiwana w sprawie wypadku. W międzyczasie według nieoficjalnych doniesień znaleziono w śrubie motorówki włosy oraz strzępy koszuli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Nastolatek składał dokumenty na studia. Wtedy na jaw wyszedł porażający sekret jego ojca
  4. Słynna jasnowidz miała wizję, gdzie jest Woźniak-Starak. Jej przepowiednia o tym, co się z nim teraz dzieje zdumiewa
  5. Puszcza Amazońska płonie w zatrważającym tempie. Dym widać już z kosmosu

Źródło: Fakt

Następny artykuł