TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka

TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka Źródło: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

TVN w obliczu tragicznych wieści dotyczących śmierci Piotr Woźniaka-Staraka postanowił podjąć nagłą decyzję. Ma to oczywiście związek z rodzinnym dramatem gwiazdy stacji, a prywatnie żony słynnego producenta, Agnieszki Woźniak-Starak.

TVN w związku ze sprawdzeniem się najczarniejszego scenariusza dotyczącego zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka, postanowił podjąć nagłą decyzję. Zarząd i pracownicy stacji mocno wspierali swoją gwiazdę, żonę poszukiwanego producenta, Agnieszkę Woźniak-Starak. W obliczu wielkiej rodzinnej tragedii prezenterki, telewizja podjęła pewne kroki.

TVN zmienia plany 

TVN łączy się w żałobie swojej prezenterki, Agnieszki Woźniak-Starak, która właśnie straciła swojego ukochanego męża. Cała Polska żyła poszukiwaniami celebryty i wszyscy z ogromnym smutkiem przyjęli informację, że mężczyzna został odnaleziony martwy. 

Jednak mimo tej wielkiej tragedii, TVN musi kontynuować swoją działalność i przemyśleć to, w jaki sposób rozwiąże problem związany z absencją jednej z najpopularniejszych prezenterek. Stacja zapowiedziała, że ma już określone plany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tragedia wpłynęła na wszystko 

Agnieszka Woźniak-Starak, jak można się domyślić, jest teraz pogrążona w żałobie. Będzie potrzebowała dużo czasu, żeby pozbierać się po stracie swojego ukochanego męża. Ostatnie kilka dni z pewnością wyczerpały ją emocjonalnie, a kiedy przyszła ostateczna dewastująca wiadomość, prezenterka najprawdopodobniej całkowicie się rozsypała. 

Nie jest to odpowiedni czas, żeby spekulować kiedy celebrytka będzie w stanie wrócić do pracy, bo w przypadku takich bolesnych wydarzeń, nie ma żadnej zasady i każdy przeżywa żałobę na swój sposób. Stacja TVN zamierza dać prezenterce tyle czasu ile potrzebuje. Jednocześnie zarząd telewizji zdaje sobie sprawę z tego, że doniesienia o tej tragedii wpływają na jesienną ramówkę. 

Agnieszka Woźniak-Starak odgrywała dużą rolę w najbliższych planach TVN-u, więc stacja musi się szybko dostosować do nowej sytuacji i poszukać ewentualnego zastępstwa dla gwiazdy. 

- Był przygotowany alternatywny scenariusz. Nie będą udawać, że nic się nie stało - podaje informator portalu "Pudelek" w związku z działaniami i przewidywaniami stacji telewizyjnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

TVN najprawdopodobniej zaprezentuje ramówkę, do której wprowadzone zostaną znaczne zmiany. Tragedia, która wstrząsnęła całą Polską będzie miała również wpływ na program oferowany przez stację telewizyjną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2.  Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Przestępca ośmieszył się tak, że nawet pod celą padną ze śmiechu. Żałośnie zdradził kryjówkę policji
  4. Obok nieruchomego kota nagle przemknęło coś niespotykanego. Kamera uchwyciła widok, którego domownicy nigdy nie chcieli zobaczyć
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała jak wyglądał jej ślub z Piotrem. Niewyobrażalna magia

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News