Gwiazda TVN przekazała najradośniejszą nowinę. Z całego serca gratulujemy

Gwiazda TVN przekazała najradośniejszą nowinę. Z całego serca gratulujemy Źródło: mrt_klos Instagram.com

TVN po raz kolejny powiększy się o nowego członka rodziny wśród swoich pracowników. Po głośnej ciąży gwiazdy stacji, Małgorzaty Rozenek-Majdan, teraz czas przyszedł na inną związaną ze stacją dziennikarką. O tym, że spodziewa się potomka poinformowała za pomocą Instagrama, gdzie zamieściła zdjęcie w niebieskiej, letniej sukience. Rozpoczęła się największa przygoda w jej życiu.

Gwiazda TVN zdecydowała się na podzielenie z fanami najradośniejszą nowiną i chyba nikt, nie dziwi się ekscytacji przyszłej młodej mamy. Dziennikarka dołącza do grona znanych osób, które w ostatnim czasie zdecydowały się na powiększenie swojej rodziny.

Dziennikarka TVN poinformowała o swojej ciąży

Związana z TVN Marta Kłos na swoim koncie w mediach społecznościowych zamieściła dwa zdjęcia, gdzie jasno dała do zrozumienia jakim ogłoszeniem chciała podzielić się ze swoimi obserwatorami. Na jednym stoi skąpa w letnim słońcu i w charakterystyczny dla ciężarnych kobiet trzyma się w okolicach brzucha podkreślając jego wyraźne zaokrąglenie. Drugie jest zdecydowanie bardziej artystyczne, kadr z góry uchwycił ją gdy siedziała, także tutaj w centrum uwagi znajduje się ciążowy brzuszek. Opis pod zdjęciem wydaje się błędny, pewnie właśnie dlatego dziennikarka zdecydowała się zamieścić jedynie jedno słowo "wyjątkowe". Z każdej strony popłynęły w jej kierunku gratulacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Marta Kłos praktycznie codziennie pojawia się w domach milionów Polaków

Reporterka TVN 24 dobrze znana widzom ze szklanego ekranu, ale mimo iż chętnie korzysta z mediów społecznościowych oraz niemalże codziennie zwraca się do Polaków przekazując im najważniejsze informacje z kraju, nie zebrała na swoim koncie imponującej liczby obserwatorów. Związaną z TVN dziennikarkę śledzi zaledwie nieco ponad 1000 osób, co wśród osób publicznych nie wydaje się zbytnio imponującym wynikiem. Możliwe, że ciąża wszystko zmieni, chociaż Marta Kłos raczej unika udziału w skandalach. Jedynie raz w swojej karierze znalazła się na językach wszystkich, a to za sprawą Kuby Wojewódzkiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

2. Wczesne objawy raka trzustki. Jeden z najgroźniejszych nowotworów

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy

Marta Kłos była niegdyś łączona w parę z samozwańczym królem TVN-u, lecz plotki nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Prezenterka TVN 24 nie ujawnia zbyt wiele szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Pod zdjęciami z ciążowym brzuszkiem pojawiło się wiele komentarzy i chociaż większość z nich to szczere gratulacje, część fanów już teraz dopytuje czy na świat przyjdzie chłopiec czy dziewczynka. Bez względu na płeć chcielibyśmy pogratulować i życzyć zarówno przyszłej mamie oraz jej dziecku zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News