TVN ostrzega
Unsplash/Daan Stevens
Konrad Karpiuk - 22 Stycznia 2020

17 osób nie żyje, blisko 500 zagrożonych. Niepokojące doniesienia TVN

TVN poinformował o wyjątkowo niepokojących doniesieniach. Zagrożenie jest realne, nie żyje już 17 osób, a ponad 500 jest w stanie zagrożenia życia. Jest się czego obawiać.

TVN przekazał informacje z zagranicy, na temat groźnej choroby, która zaczęła rozprzestrzeniać się po całym świecie. Koronawirus został wykryty w Chinach, ale już teraz odnotowuje się kolejne przypadki jego wykrycia poza granicami państwa środka. Wiele osób obawia się o swoje zdrowie.

TVN ostrzega przed śmiercionośnym zagrożeniem

Z powodu koronawirusa zmarło już 17 osób, a liczba chorych wzrosła do 540. Odkryto go z początku w prowincji Wuhan, ale z czasem zaczęto odkrywać nowe miejsca jego występowania. Prezydent Meksyku informował w środę, że na północy jego kraju odkryto zarażonego. Ponadto przypadki zachorowań odnotowano w innych azjatyckich krajach: w Japonii, Tajlandii, Tajwanie i Korei Północnej.

Kotlet schabowyGenialny trik na rozklepywanie kotletów schabowych. Będą idealnie równe, goście padną z wrażeniaCzytaj dalej

Według chińskich władz sytuacja jest pod kontrolą. Jednak zaznaczono, że nie udało się ustalić, jak rozprzestrzenia się wirus. Do zakażenia doszło niedługo przed chińskim nowym rokiem, dlatego obecnie w państwie środka znajduje się wielu turystów. Jeśli zarażą się wirusem, mogą później "przywieźć" go do swojego ojczystego kraju.

Światowa organizacja zdrowia zorganizowała nadzwyczajne spotkanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciąża 4 dzieckaMama zmarła niedługo po porodzie 4. dziecka. Niesamowite, co się z nią stało po śmierci, mało kto by na pozwoliłCzytaj dalej

Ze względu na zarażenia koronawirusem, zwołano spotkanie światowej organizacji zdrowia (WHO). Według naukowców najprawdopodobniej źródłem choroby są zwierzęta, a wirus przeniósł się na ludzi. W trakcie spotkania ustalono również, że do szpitali i placówek medycznych na całym świecie zostaną wysłane instrukcje, jak obchodzić się z chorymi i jak uniknąć epidemii.

Dzisiaj grzeje:

1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2.
Ważna wiadomość dla Polaków. Premier właśnie wprowadził stan alarmowy pierwszego i drugiego stopnia dla całego kraju

Objawy zarażenia koronawirusem to gorączka, kaszel, spłycony oddech i trudności z oddychaniem. Aby uniknąć zakażenia, lekarze zalecają dobrze gotować produkty pochodzenia zwierzęcego. Ponadto należy unikać kontaktu z osobami, które wyglądają na chore na grypę, bądź przeziębienia. Powinniśmy również uważać przy kontaktach ze zwierzętami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kaufland wprowadza na swoje półki zaskakujący produkt. W Polsce to prawdziwa rzadkość
  3. Fatalne wiadomości, nie żyje Sebastian Furtak. Rodzina błaga o pomoc
  4. Dramatyczny wypadek szkolnego autobusu. Nie żyją dzieci
  5. Kupiła rasowego szczeniaka. Gdy lekarz go zbadał aż zaniemówił, odkrył wstrząsającą prawdę o hodowcy

Banany, wykorzystanie skórkiZalej skórki od bananów wodą i poczekaj 5 dni. Efekt przejdzie najśmielsze marzenia, proste i skuteczneCzytaj dalej

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News