Wielki gwiazdor TVN ważył niemal 185 kg. Dziś jest nie do poznania, kosmicznie schudł i kochają go miliony

Wielki gwiazdor TVN ważył niemal 185 kg. Dziś jest nie do poznania, kosmicznie schudł i kochają go miliony Źródło: facebook

TVN jest jedną z najchętniej oglądanych stacji telewizyjnej. Każda osoba, która ma szansę w niej wystąpić niemal natychmiast zyskuje ogromną popularność. Jeden z gwiazdorów stacji ważył niemal 185 kg, a dzisiaj jest nie do poznania. Kosmiczna metamorfoza sprawiła, że mężczyzna wygląda zachwycająco.

TVN cieszy się ogromną oglądalnością, widzowie chętnie wybierają właśnie tę stację, kiedy chcą dowiedzieć się, co dzieje się na świecie lub gdy chcą obejrzeć jakiś rozrywkowy program. Stacja zatrudnia też wiele gwiazd, które za każdym razem zaskakują widzów. 

Dziennikarz znany z TVN jest uwielbiany przez miliony

Stacja TVN może się pochwalić wieloma gwiazdami, które występując w ich programach, zyskują ogromną popularność. O sympatię widzów nie tak łatwo, ale jeden z dziennikarzy sprawił, że widzowie polubili go za swoją naturalność i szczerość. 

Od wielu lat widzowie mogli zauważyć, że dziennikarz TVN zmaga się z nadwagą. Jego waga sięgnęła już prawie 185 kg, a on postanowił wziąć się za siebie i zawalczyć o swoje zdrowie. Jego metamorfoza, która zaczęła się niedawno, już teraz wzbudza wszechobecny zachwyt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor TVN postanawia zmienić swoje życie

Tomasz Sekielski pod koniec 2019 roku zapowiedział, że zamierza się odchudzać i na poważnie wziąć się za swój wygląd. Przeraziło go, że osiągnął wagę 185 kg, a tak dużo jeszcze nigdy nie ważył. Postanowił, że skorzysta z pomocy lekarzy, którzy zaproponowali mu operację zmniejszenia żołądka. 

Gwiazdor TVN podjął próbę i poddał się operacji. Zgodnie z najnowszymi wiadomościami, Tomasz Sekielski ma się coraz lepiej, a niesamowite efekty można oglądać na jednej z okładek polskich czasopism. 

- Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem - wyznał dziennikarz znany z TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. 'Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły

2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki
 

Okazało się, że największą pomocą dla niego była jego żona. To właśnie ona wspierała mężczyznę w walce o zdrowie i lepszy wygląd. Dziś dzięki niej Tomasz Sekielski jest niemalże nie do poznania. Dziennikarz TVN zdradził, że schudł już 50 kg, ale nie zamierza wracać do starych nawyków, tylko dalej się odchudzać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Nieoficjalne: Wiceminister zapowiedział podwyżkę 500+. Padła konkretna, wyższa kwota
  4. Nikt mu nie wierzył, kiedy mówił, co mała kaczka robi każdego dnia. Wszystko nagrał
  5. Tata latami więził i wykorzystywał swoje dzieci. Mieszkańcy są porażeni

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News