Czołowa gwiazda TVN odchodzi od męża. Doniesienia medialne mówią same za siebie

Czołowa gwiazda TVN odchodzi od męża. Doniesienia medialne mówią same za siebie

Gwiazda TVN przeżywa ciężkie chwile w swoim życiu. Znana i lubiana pogodynka postanowiła odejść od męża. W mediach pojawiły się informacje o powodzie. Wiele par rozstaje się przez podobny problem.

Gwiazda TVN rozwodzi się. Uwielbiana przez widzów pogodynka postanowiła zakończyć swój 17-letni związek małżeński, z którego ma jedno dziecko. Powód jej decyzji dotyczy wielu rodzin, nie tylko medialnych par. Mimo że Agnieszka Cegielska prężnie rozwija swoją karierę, to życie osobiste u boku partnera najwyraźniej nie przynosi jej już szczęścia.

 

Dziennikarka TVN wyszła za mąż w 2002 roku

Agnieszka Cegielska, pogodynka uważana za ikonę stylu, swoim wyczuciem trendów zauroczyła nie tylko krytyków i projektantów mody, ale również widzów i internautów, z zapartym tchem śledzących jej karierę i życie osobiste. Jest jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd TVN, ale jak się okazuje, w prywatnie nieszczególnie powodzi się znanej dziennikarce.

Cegielska w 2002 roku poślubiła Dariusza, który jest biznesmenem. Para znała się jeszcze z czasów liceum. Z ich związku urodził się syn Franciszek. Przez wiele lat małżonkowie byli w sobie bardzo zakochani - darzyli się ogromnym uczuciem, ale poza tym po prostu się przyjaźnili.

 - Jesteśmy nie tylko mężem i żoną, ale też przyjaciółmi i po prostu się lubimy – mówiła gwiazda jeszcze trzy lata temu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Media obiegły zasmucające informacje na temat powodu rozstania

W czwartek w mediach pojawiły się niepokojące informacje o rzekomym rozstaniu małżonków. Podobno Agnieszka i Dariusz zdecydowali się wziąć rozwód, czego potwierdzeniem ma by fakt, że już omówili kwestię podziału majątku.

- Nie ma w tej sprawie między nimi nieporozumień. Rozstają się z klasą, najważniejsze jest dla nich dobro ich syna. Ich drogi już dawno się rozeszły – donosi informator tabloidu "Na żywo".

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

Powodem rozstania małżonków jest podobno dzieląca ich odległość, która sprawiła, że uczucia między nimi wygasły. Agnieszka Cegielska przebywa i pracuje w Warszawie, podczas gdy Dariusz prowadzi firmę wymagającą jeżdżenia w delegacje po całej Europie. Para do tej pory nie ustosunkowała się do tych doniesień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: Jastrząbpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News