TVN ujawnia nową aferę obyczajową w PiS. Pada oskarżenie o powiązania z gangiem

TVN ujawnia nową aferę obyczajową w PiS. Pada oskarżenie o powiązania z gangiem Źródło: Screen/TVN

TVN przekazuje zaskakujące wiadomości. Dziennikarze "Superwizjera" ujawniają aferę obyczajową w PiS. Pojawiają się poważne oskarżenia o powiązania z gangiem.

TVN i "Superwizjer" odkryli coś niewiarygodnego. Kierują oni oskarżenia w stronę rządzącej partii. Zamieszani w aferę są rzekomo czołowi politycy ugrupowania. Szykuje się prawdziwy skandal, jeżeli informacje okażą się prawdziwe. To prawdziwe zaskoczenie i to tuż przez zbliżającymi się wyborami.

Głównym podejrzanym w całej aferze, którą odkryli dziennikarze "Superwizjera" jest Marian Banaś. Od niedawna zajmuje stanowisko prezesa Najwyższej Izby Kontroli, a wcześniej przez bardzo krótki czas był odpowiedzialny za finanse na stołku ministra. Jest jednym z najważniejszych polityków PiS

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVN na tropie afery 

Jak sugeruje TVN, Marian Banaś jest zamieszany w wynajmowanie "pokoi na godziny". Na nagraniu, które opublikowali, wyraźnie słychać oskarżenia w tym temacie. Rzekomo może być nawet powiązany z gangiem sutenerów. 

Praktyki, których miałby się dopuszczać Banaś, zostały odkryte przez dziennikarzy stacji TVN i "Superwizjera". Badali oni oświadczenia majątkowe polityka i uznali, że coś im się nie zgadza. Pomijając nawet pieniądze, jakie może zarobić będąc zatrudnionym na Wiejskiej. Dziennikarze Superwizji powiązali więc fakty. Doszli najwyraźniej do wniosku, iż w grę wchodzą jakieś inne interesy prowadzone na boku. 

Kopiąc głębiej TVN znalazł odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie Banasia. Oskarżenie padło. Czy czołowy polityki PiS odbije piłeczkę i wystosuje oświadczenie po takim oskarżeniu?

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Zastanawiający jest fakt, że do wyborów zostały zaledwie trzy tygodnie, a TVN teraz dzieli się takimi informacjami. Mogą one znacząco wpłynąć na wyniki PiS w głosowaniu, jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe i zostaną udowodnione. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: natemat

Następny artykuł