Koniec, największa gwiazda TVN znika z telewizji i z kraju. Ujawniono tajemnicę zza zamkniętych drzwi

Koniec, największa gwiazda TVN znika z telewizji i z kraju. Ujawniono tajemnicę zza zamkniętych drzwi Źródło: Rullaman YouTube.com

TVN bez jednej z największych gwiazd wśród swoich prowadzących może nie spełniać oczekiwań widzów. Po ogłoszeniu odejścia mówili o tym wszyscy, a na korytarzach stacji plotkowano na temat powodów tak drastycznej decyzji. Teraz nieoficjalnie jest już ona znana, wielu może być zaskoczonych.

TVN był miejsce pracy Justyny Pochanke przez 19 lat. Takim stażem w stacji nie może pochwalić się zbyt wiele osób. Była jedną z fundamentalnych prezenterek występujących na wizji, lecz niestety widzowie nie będą mogli już słuchać prezentowanych przez nią najnowszych doniesień ze świata i kraju. W tamtym tygodniu Justyna Pochanke ogłosiła, że odchodzi. Dziś wiadomo już dlaczego podjęła taką decyzję.

Z TVN odchodzi jedna z najjaśniejszych gwiazd stacji

TVN to telewizja, która stawia sobie za cel wprowadzać w polskiej telewizji amerykańskie standardy. Justyna Pochanke to twarz będąca utożsamiana z nią przez widzów i wiele osób nie mogło uwierzyć, że dziennikarka odchodzi. To oznacza koniec pewnej ery. Ceniona za swój profesjonalizm prezenterka pracowała w TVN od 2004 roku, a swój prawdziwy chrzest bojowy przeszła, gdy na bieżąco relacjonowała zamachy terrorystyczne z 11 września 2001 roku. Dziennikarka, która wtedy wraz z widzami dowiadywała się, co dzieje się za oceanem, w zeszłym tygodniu poinformowała, że rozstaje się ze swoim pracodawcą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nieoficjalne znane są dowody tej decyzji

Odchodząc z TVN spekulowano jeszcze, że Justyna Pochanke przenosi się do innej redakcji newsowej, jednak wszystko wskazuje na to, że pierwsze pogłoski okażą się prawdziwe. Już wcześniej wspominano,  że gwiazda redakcji TVN być może przeprowadzi się wraz z mężem do innego kraju. Ponoć od dawna miała o tym mówić i wydaje się, że wreszcie słowa zostały przekute w czyn. Według portalu Do Rzeczy, już jakiś czas temu kupiła dom w Hiszpanii, w Marbelli. Najwyraźniej słoneczny krajobraz oraz spokój, z dala od politycznego zgiełku, jest teraz tym czego pragnie Justyna Pochanke i Adam Pieczyński.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość o śmierci spadła jak grom, wielka rozpacz. Niestety, nie żyje Kazimierz Pająk

2. Zrobili niesamowitą niespodziankę Stuhrowi. Aktor miał wspaniałych gości

Redakcja TVN straciła cenną dziennikarkę

TVN to jedna z największych stacji w Polsce. Jej studio jest okazałe, można zobaczyć to na wielu filmach, między innymi na profilu Rullamana na YouTubie. Od teraz za redakcyjnymi stołami TVN oraz TVN24 nie zobaczymy już Justyny Pochanke i nie poprowadzi już dla dla nas głównego wydania "Faktów".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne wiadomości obiegły media. 38-letni ulubieniec fanów został znaleziony martwy, zostawił żonę i dzieci
  2. Luksus - mało powiedziane. Perfekcyjna kuchnia Małgorzaty Rozenek zwala z nóg, gwiazda zadbała o każdy szczegół
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Bogacz skompromitował się na stacji benzynowej. Nagranie podbija internet

Źródło: Do rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News