Porażające doniesienia b. rzecznika KGP w TVN. Wszystko wskazuje na to, że Dawid nie żyje

Porażające doniesienia b. rzecznika KGP w TVN. Wszystko wskazuje na to, że Dawid nie żyje Źródło: .

Informacje TVN zapierają dech w piersiach. Od ponad tygodnia cała Polska nie mówi o niczym innym, jak o poszukiwaniach 5-letniego chłopca. Jego losy wciąż nie są znane, jednak wszystko wskazuje na to, że śledczy są coraz bardziej pewni tego, co mogło stać. Były rzecznik KGP zdaje się nie mieć złudzeń.

TVN przekazał informacje, których udzielił były rzecznik Komendy Głównej Policji. Jego zdaniem, śledczy wiedzą zdecydowanie więcej niż jest przekazywane Polakom. W jego opinii tylko jedna z wielu teorii jest najbardziej prawdopodobna, a finał poszukiwań zdaje się być coraz bardziej oczywisty. 

Dawid nie żyje? Porażające doniesienia TVN 

TVN 24 przeprowadził rozmowę z Mariuszem Sokołowskim, byłym rzecznikiem Komendy Głównej Policji. Mężczyzna zdradził, że prokuratura dokładnie bada wiele aspektów, które mogą być powiązane ze sprawą zaginionego Dawida Żukowskiego. Chodzi między innymi o relacje rodzinne, które jak się okazuje, nie były najlepsze. Sokołowski zdradza, że śledczy wiedzą o wiele więcej niż przekazują do opinii publicznej. Tłumaczy również, że zakładanych jest wiele wersji tego, do czego mogło dojść 10 lipca, nie wykluczając również handlu dziećmi, jednak ta teoria wydaje się najmniej prawdopodobna. 

- Te informacje, które są nam przekazywane, raczej wskazują na to, że będziemy mieli tu do czynienia niestety z samobójstwem rozszerzonym, czyli sytuacją, kiedy rodzic zabija najpierw dziecko, a potem siebie. Mamy tutaj do czynienia z bardzo zdesperowanym człowiekiem, który popełnia sam na końcu samobójstwo - mówił w rozmowie TVN 24 były rzecznik KGP. 

Wszystko zostało zaplanowane? 

Zdaniem Mariusza Sokołowskiego, ojciec dokładnie wszystko zaplanował i to długo przed dniem morderstwa. To właśnie dlatego śledczy wciąż nie potrafią odnaleźć chłopca lub jego ciała. 32-letni Paweł Ż. najprawdopodobniej ukrył zwłoki w taki sposób, by ich długotrwałe poszukiwania sprawiły matce chłopca jak najwięcej cierpienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Były rzecznik tłumaczy, że kryminalni skupiają swoją uwagę nie tylko na zapisach z kamer monitoringów, ale również na stronach internetowych, które mógł odwiedzać ojciec Dawidka. Śledczy chcą dokładnie sprawdzić historię przeglądarki, która być może okaże się istotnym punktem zaczepienia. Jak wiadomo, przed 10 lipca mężczyzna wziął w pracy urlop, co może wskazywać na to, że wolny czas poświęcił na szczegółowe planowanie samobójstwa rozszerzonego.

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Policja mogła znaleźć wcześniej Dawidka? Ponure ustalenia mediów
  4. Policja poinformowała właśnie w TVN o odnalezieniu 5-letniego Dawidka. Tragiczny finał poszukiwań
  5. Kobieta wrzuciła staruszkę pod pociąg. Nagranie z miejskiego monitoringu przeraża
  6. Policja pilne wezwała Jackowskiego ws. Dawidka. Kulisy finału poszukiwań ścinają z nóg

Źródło: tvn24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu