11-letnie dziecko dopiero rozpoczęło wakacje. Wydarzyła się tragedia, nie żyje

11-letnie dziecko dopiero rozpoczęło wakacje. Wydarzyła się tragedia, nie żyje Źródło: .

TVN informuje o kolejnym smutnym wypadku. 11-letnie dziecko, które dopiero co rozpoczęło wakacje, zginęło w tragicznych okolicznościach

TVN podaje informacje o kolejnych przykrych wydarzeniach. W czwartek rano doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku w udziałem dziecka. 11-latka zmarła na miejscu. Wakacje dopiero co się rozpoczęły, a ilość wypadków na drogach już zdążyła wzrosnąć. W czwartek zaczął się długi weekend i wiele osób chętnie skorzystało z dodatkowego wolnego i z faktu, że ich pociechy mają długo oczekiwane wakacje. Wszyscy ruszyli na wycieczki i urlopy. Wiele osób pierwszy raz od dłuższego czasu siadła za kółkiem, inni zdążyli się już napić alkoholu dla relaksu. Na drogach zrobiło się niebezpiecznie. 

TVN przekazuje smutne wiadomości 

Warto być w tym letnim okresie trochę uważniejszym, nie popisywać się i przede wszystkim nie pić alkoholu. Warto też przed długą trasą porządnie odpocząć i mieć kogoś kto ewentualnie także może poprowadzić auto. Szczególnie uważne powinny być osoby, które mają małe dzieci i z nimi wybierają się w podróż. Należy pamiętać o pasach i fotelikach. To najgorsze informacje, gdy dochodzą do nas informacje o śmierci dziecka, spowodowanej bezmyślność dorosłych. 

Samochód nagle zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

W Mirosławcu Górnym, na północnym zachodzie kraju, doszło do kolejnego przykre wydarzenia. Samochód, którym podróżowała czteroosobowa rodzina, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 11-letnie dziecko zmarło od razu, pozostałe 3 osoby zostały natychmiast przewiezione do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Samochód, którym podróżowały łącznie cztery osoby, rano uderzył w drzewo w Mirosławcu Górnym w powiecie wałeckim - poinformował media rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Szczecinie mł. kpt. Tomasz Kubiak.

Póki co wiadomo tylko że nie żyje jedno z dzieci. Nie ma na razie dokładnych informacji o stanie zdrowia pozostałych pasażerów, okoliczności wypadku będą jeszcze sprawdzone przez służby mundurowe. Policja przestrzega kierowców aby uważali podczas wakacyjnych podróżnych, szczególnie jeśli jadą z małymi dziećmi. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Syn Beaty Szydło został przeniesiony do innej parafii. Szokujące doniesienia o księdzu
  2. Piotr Żyła po wielu miesiącach przerywa milczenie. Wrzucił do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów
  3. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  4. Pilny alarm polskiej policji w Polsacie. Nie żyje 9 osób, 129 rannych


 

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News