Koszmarna wpadka TVN w programie na żywo. Widzowie nie kryją oburzenia

Koszmarna wpadka TVN w programie na żywo. Widzowie nie kryją oburzenia

Stacja TVN zaliczyła ogromną wpadkę. Polskie media nie mówią obecnie o niczym innym i wiele wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas nie ulegnie to zmianie. Widzowie nie potrafią ukryć oburzenia.

TVN znalazł się na językach Polaków i to niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Choć w mediach co i rusz można dostrzec wpadki chociażby celebrytów i nie wzbudza to większych emocji, a przynajmniej nie na długo, czegoś takiego po jednej z popularniejszych stacji nikt się nie spodziewał. Wystarczyła chwila, by w sieci wybuchła wielka burza. 

Koszmarna wpadka TVN w programie na żywo 

Internauci szeroko rozpisują się o jednej z ostatnich emisji TVN-u prosto z Wrocławia, gdzie środowym wieczorem odbywały się protesty przeciwko zmianom w sądownictwie, które próbuje wprowadzić PiS. Choć same demonstracje już wzbudziły wiele emocji, transmisja na żywo stacji wzbudziła ich jeszcze więcej. Co na ekranach zobaczyli widzowie zasiadający przed telewizorami? Kamera zwrócona prosto w tłum protestujących, a w prawym górnym roku informacja, z jakiego miasta jest nadawany obraz. 

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ani tym bardziej bulwersującego, gdyby nie fakt, że TVN pokazał herb Wrocławia tuż obok nazwy. To właśnie tutaj jest pies pogrzebany. Zamiast aktualnego herbu, pojawił się ten narzucony przez nazistów, który obowiązywał w latach 1938-45. Stacja przywołała tym samym czasy Hitlera, co wśród widzów przelało szalę goryczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widzowie nie potrafią ukryć oburzenia 

Telewidzowie zaczęli robić zdjęcia swoich odbiorników i opatrzone pełnymi irytacji słowami zamieszczali je w sieci. Jeden z "dowodów" na wpadkę stacji, pojawił się na Twitterze użytkownika Przemysława Filara. 

- TVN24 opatrzył zdjęcia Wrocławia z obrony sądów nazistowskim herbem Breslau. Chyba czas na reakcję IPN? - napisał. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Bardzo dziwny i niepokojący wpis Tomasza Lisa. Trudno zrozumieć o co mu chodzi

Z kolei również i Wrocław nie pozostał obojętny, bowiem administratorzy oficjalnej na Facebooku strony miasta zamieścili zdjęcie aktualnego herbu i uszczypliwie zwrócili się do TVN-u.

 - Wrzucamy nasz aktualny, wrocławski herb, gdyby ktoś go potrzebował i nie mógł znaleźć w Google... Pozdrawiamy TVN24! - czytamy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News