Tajemnicza śmierć Anny z Big Brother, koleżanki Dzięcioła. Okoliczności budzą wiele wątpliwości

Tajemnicza śmierć Anny z Big Brother, koleżanki Dzięcioła. Okoliczności budzą wiele wątpliwości Źródło: .

Gwiazda TVN zginęła już kilkanaście lat temu, ale okoliczności jej śmierci do dzisiaj nie są do końca znane. Nie wiadomo, co stało się z Anną Baranowską, uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Jej śmierć w 2007 roku budzi wiele kontrowersji.

Anna Baranowska w TVN pojawiła się w 2001 roku w pierwszej edycji kultowego show "Big Brother". To właśnie pierwsza edycja programu przyniosła jej uczestnikom ogromną rozpoznawalność. Niestety, w 2007 roku media obiegła zasmucająca informacja na temat śmierci Anny Baranowskiej. Okoliczności tej tragedii do dzisiaj nie są do końca jasne.

Show w TVN w 2001 roku oglądało mnóstwo widzów

"Big Brother" po raz pierwszy pojawił się w Polsce na telewizyjnych ekranach w 2001 roku. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy bohaterów, którzy zgodzili się zamieszkać w Domu Wielkiego Bratu. Anna Baranowska, która co prawda jako pierwsza odpadła z show, pomimo szybkiego zniknięcia z programu cieszyła się rozpoznawalnością.

- Ludzie zapamiętają dwie osoby: Tę, która wyszła stąd jako pierwsza i jako ostatnia - komentowała wówczas Baranowska. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okoliczności śmierci Anny Baranowskiej po 12 latach wciąż pozostają niejasne

Anna po odejściu z programu zrezygnowała z życia publicznego. Informacje na jej temat pojawiły się dopiero w 2007 roku i były wyjątkowo zasmucające - okazało się, że uczestniczka nie żyje.

Nieoficjalnie wiadomo, że martwą Annę Baranowską znalazł w mieszkaniu jej partner. Część źródeł podawała, że dzień przed tragedią ktoś miał napaść i pobić kobietę. Inne magazyny pisały, że prawdopodobnie zatruła się alkoholem. Do dzisiaj brakuje oficjalnych informacji w sprawie okoliczności jej śmierci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

W każdym razie, te tragiczne wieści wstrząsnęły uczestnikami pierwszej edycji programu:

- To szok! Jestem wstrząśnięty. Pamiętam Anię bardzo dobrze. Gdy znalazła się w domu Wielkiego Brata, wprowadziła do niego ciepło i humor - mówił wówczas zwycięzca programu Janusz Dzięcioł, który niedawno również zginął w tragicznych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. 2 minuty wystarczą, żeby szybko rozpoznać u siebie raka płuc. Musisz tylko spojrzeć na swoje paznokcie, mówią wszystko
  4. Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News