TVN alarmuje: wprowadzono ostrzeżenia, zacznie się już dziś wieczorem. Każdy musi uważać
pikio.pl
Irmina Jach - 19 Września 2020

TVN alarmuje: wprowadzono ostrzeżenia, zacznie się już dziś wieczorem. Każdy musi uważać

TVN przekazał niezwykle ważną informację, która jest przeznaczona dla wszystkich mieszkańców naszego kraju. Już dzisiejszego wieczora zrobi się niebezpiecznie, należy pamiętać o zachowaniu należytej uwagi. Wprowadzono ostrzeżenia, których nie wolno przegapić. Wiemy, co będzie się działo.

TVN przekazało ważne ostrzeżenie skierowane do Polaków. Powinny zwrócić na nie uwagę szczególnie osoby zmotoryzowane. Dzisiejsza noc nie będzie sprzyjać długim trasom samochodowym i wędrówkom po mieście. Eksperci wydali specjalne alerty, które mogą zwiastować niebezpieczeństwo. Warto zostać tego wieczora w domu. Może warto wykorzystać ten czas na odświeżenie sobie hitów kinematografii?

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

TVN przekazało ostrzeżenie dla Polaków

Pogoda w Polsce coraz częściej nabiera jesiennego charakteru, któremu towarzyszą ulewne deszcze, burze i niskie temperatury. Dziś duża część kraju znajduje się pod wpływem rozległego wyżu barycznego "Manfred", co wiąże się z napływem mas chłodnego powietrza. Oznacza to, że mieszkańcy nie muszą objawiać się wyładowań atmosferycznych i opadów. W większości Polski można cieszyć się relatywnie wysoką temperaturą i bezchmurnym niebem. Miejscami występuje także słaby wiatr. Niestety, wraz z upływem godzin zacznie rozbić się niebezpiecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

W sobotę, 19 września bieżącego roku, w godzinach wieczornych, dojdzie do gwałtownego pogorszenia pogody. Eksperci z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej ogłosili ważne alerty pierwszego stopnia, przeznaczone dla mieszkańców niektórych regionów naszego kraju. Prognozuje się wystąpienie gęstych mgieł w województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim, poza powiatami hajnowskim, bielskim oraz siemiatyckim. Osoby, które będą poruszać się po drogach w tych rejonach, muszą liczyć się z ograniczoną widocznością, której widzialność może wynosić miejscami 200 metrów, a lokalnie 100 metrów. Alerty będą ważne od godziny 23:00 w sobotę do godziny 9:00 w niedzielę.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej przewiduje warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwości ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News