Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji

Gwiazdor TVN w wulgarnych, szowinistycznych i niegodnych splunięcia słowach upokorzył Dodę na wizji Źródło: YouTube/Party

TVN Style wystartował z nowym programem, który już wzbudził ogromne, ale niestety negatywne, emocje. Wszystko przez skandaliczne słowa prowadzącego. Gwiazdor niewybrednym żartem znieważył Dodę.

TVN Style emituje na swojej antenie program "Stylowy projekt". Jego gospodarzami są Anna Jagodzińska i projektant Tomasz Ossoliński. I to właśnie on jest bohaterem skandalu. Burza rozpętała się po żarcie, którego ofiarą padła Doda.

Gwiazdor TVN szokuje niewybrednym żartem

Format programu polega na promocji nowych projektantów mody. Zaproszeni uczestnicy otrzymują do wykonania zadania, a ich celem jest zaprezentowanie nieszablonowych pomysłów na kreacje modowe. W jednym z odcinków modelem był fan Dody, który poprosił stylistę o umieszczenie w kreacji jakiegoś elementu nawiązującego do celebrytki.

Uczestnik programu, aspirujący stylista, naszył więc napis "Doda" na spodniach. Gdy głos w sprawie kreacji zabrało jury, Tomasz Ossoliński powiedział, że jest to właściwe miejsce, bo miejsce Dody jest przy rozporku. Ten chamski żart wywołał wybuch śmiechu towarzyszącej mu Anny Jagodzińskiej.

Wielkie oburzenie w sieci. Specjalny hashtag

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skandaliczne zachowanie Ossolińskiego odbiło się w szerokim echem. Sprawę mocno nagłośnił Vogue Poland, które nie może zaakceptować seksistowskich żartów stylisty. Szokuje też zachowanie Anny Jagodzińskiej, która jako kobieta powinna mieć większą wrażliwość na chamskie żarty uderzające w płeć, upokarzające osobę i sprowadzające ją do obiektu seksualnego.

W sieci pojawił się hashtag #ossolinskidorozporka, którym internauci oznaczają pełne oburzenia komentarze. Sam stylista jeszcze nie skomentował sprawy. Nie wiadomo, czy program będzie kontynuowany - zapewne samej stacji TVN nie przysłuży się taki skandal. Pozostaje pytanie, kto zdecydował, by żart zachować w odcinku. W fazie produkcji było wiele okazji, by tę wypowiedź ukryć. Jednak ani podczas montażu, ani przy akceptacji nikt nie zareagował.

Dzisiaj grzeje: 1. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
2. Myślał, że nastał spokój, po tym jak wszyscy poznali sekrety jego 16-letniej córki. Wszedł do jej pokoju i zamarł

Czyżby kontrowersje aż tak liczyły się w dzisiejszym show biznesie, że wypierają nawet moralność i empatię? Gorzej, jeżeli Ossoliński i ekipa nawet nie zorientowali się, że jego słowa są zniewagą. To by oznaczało, że już żadnej empatii nie ma.

Najlepsze newsy dnia:

  1. MILIONY Polaków oszukanych. Oszuści sprzedawali rozcieńczone mleko
  2. Mąż bił żonę i mówił, że ma do tego prawo. Zamordował ją i zrobił z jej ciałem coś STRASZLIWEGO
  3. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  5. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News