TVN śmierć w tramwaju
screen/TVN Warszawa
Konrad Karpiuk - 19 Września 2019

TVN poinformował o koszmarze w tramwaju. Nie żyje mężczyzna

TVN podał druzgoczące informacje o tragedii w jednym z Warszawskich tramwajów. Nagle jeden pasażer zasłabł, na miejsce przyjechały służby. Są ogromne utrudnienia w ruchu tramwajowym.

TVN poinformował o kryzysowej sytuacji w tramwaju. W pojeździe szynowym numer 24 jadącym w stronę pętli Gocławek, zasłabł jeden z pasażerów. Informacje o tragicznej sytuacji przekazał przedstawiciel prasowy Tramwajów Warszawskich, Maciej Dutkiewicz.

TVN podał informacje o tragicznych wydarzeniach w warszawskim tramwaju

Do sytuacji doszło w godzinach porannych - pomiędzy 6:00 a 7:00 na Alejach Jerozolimskich przy Muzeum Narodowym. Po zaalarmowaniu przez pasażerów motorniczego, tramwaj został natychmiast zatrzymany. Prowadzący pojazd ZTM podjął próbę udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu. Po jego wezwaniu na miejsce przyjechało pogotowie. Podjęto próbę reanimacji mężczyzny.

Polsat ukrywa przytyki między uczestnikami i tancerzami?Tego Polsat nie pokaże. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" naubliżała tancerzowi, wszystko trafiło do sieciCzytaj dalej

Przed godziną 8:00 przedstawiciel tramwajów warszawskich otrzymał informacje o tym, że pasażer niestety zmarł. Na czas przeprowadzania akcji ratowniczej, ruch tramwajowy został wstrzymany, co spowodowało ogromne utrudnienia w porannych godzinach szczytu.

Ogromne utrudnienia, wstrzymany ruch. Policja wyznaczyła funkcjonowanie objazdów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

9 ras psów, które najczęściej umierają na nowotwór9 ras psów, które najczęściej umierają na nowotwór. Jeżeli jesteś właścicielem któregoś z nich, musisz szczególnie uważaćCzytaj dalej

Na porannych zdjęciach z Alei Jerozolimskich widać cały sznur tramwajów, który z powodu zatrzymania jednego pojazdu, oczekiwał na wznowienie ruchu. Policja w związku z sytuacją była zmuszona wyznaczyć objazdy - ruch tramwajowy w kierunku Pragi był kompletnie zamrożony.

Dzisiaj grzeje:

1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Tego Polsat nie pokaże. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" naubliżała tancerzowi, wszystko trafiło do sieci

Na wyznaczone przez służby objazdy, skierowane były tramwaje linii 1, 7, 22, 24 i 25. Informacje o utrudnieniach widniały również na stronie ZTM - utrudnienia miały być związane z tramwajami jadącymi na ulicę Grochowską niedaleko placu Szembeka. Dotyczyły one linii 3, 6, 9 oraz 24. Dokładne przyczyny śmierci pasażera nie zostały jeszcze oficjalnie podane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl i klienci oszukani. Doszło do MASOWEGO ataku
  2. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
  3. Ziemniaki duszone z mięsem mielonym. Szybki i rewelacyjny przepis, który z miejsca pokochasz
  4. Zapłakana mama mówiła, że jej 4-miesięczne dziecko spadło w przepaść. Prawda okazała się dużo straszniejsza
  5. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać

Syn przyszedł na świat mimo przeszkódSpodziewali się syna, odmówili aborcji. 3 miesiące później przy kolacji dokonali odkrycia, które doprowadziło ich do łezCzytaj dalej

Źródło: TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News