Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą

Oficjalne oświadczenie! Dwie absolutne legendy TVN odchodzą Źródło: Fot. Instagram/dziendobrytvn

TVN informuje o smutnej wiadomości. Dwie absolutnie kultowe osobistości stacji zdecydowały się odejść. Bez nich kultowy format już nie będzie taki sam. Ta informacja na pewno wstrząśnie widzami stacji.

TVN poinformował o tym, że ze stacją rozstają się jej dwie, wielkie gwiazdy. Absolutne legendy telewizji zdecydowały się odejść. Ta informacja z pewnością zasmuci wielu widzów. Bez obecności tych dwóch osobistości telewizyjnych trudno wyobrazić sobie kolejne odcinki formatu. 

TVN informuje o rozstaniu ze swoimi legendami

TVN przez długie lata swojego funkcjonowania zdołał zgromadzić środowisko gwiazd, które kojarzone są wyłącznie z tą stacją. Teraz dwie postacie, które niemalże od zawsze były twarzami TVN-u, zdecydowały się odejść. Nie wiadomo, co stoi za tą decyzją.

Z udziałem w kultowym programie "Dzień dobry TVN" zrezygnowała para prowadzących, Magda Mołek i Marcin Meller. Prezenterzy poinformowali o swojej decyzji na mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezenterzy rezygnują 

Magda Mołek i Marcin Meller stanowili jedną z najbardziej lubianych par prowadzących program telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN". Niektórym Polakom trudno sobie wyobrazić poranek i śniadanie bez oglądania tego show. Mołek i Meller wspaniale radzili sobie z każdym tematem i potrafi z klasą przekazywać informacje. 

- Po 15 latach pracy, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. (...)To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle - napisała na swoim Instagramie Magda Mołek. 

Podobną wiadomość wystosował jej telewizyjny partner. 

- Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień Dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z Magda Mołek. Uspokajam, że "Drugie Śniadanie Mistrzów" w TVN24 pozostaje bez zmian. Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany! - napisał Marcin Meller. 

Wygląda na to, że legendy TVN odchodzą w dobrej atmosferze i nie ma żadnego konfliktu między nimi a stacją. Zapowiedziano, że na ich miejsce pojawi się nowa para prowadzących. Więcej szczegółów będziemy znać wkrótce. Zobaczymy, czy nowi prezenterzy godnie zastąpią ten gwiazdorski duet. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor Polsatu zmarł tragicznie i osierocił jedyną córkę. Do dziś opłakują go miliony Polaków. Jego córka wyrosła na ZJAWISKOWO piękną kobietę
  2. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  3. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  4. Masz stary dowód? Lepiej go nie wyrzucaj!
  5. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  6. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  7. Kiedy przeczytacie, kto jest bratem Magdy Gessler, zdębiejecie. To jeden z najbardziej kontrowersyjnych polityków
  8.  

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu