TVN podaje pogodę na Święto Zmarłych. To nie są dobre informacje

TVN podaje pogodę na Święto Zmarłych. To nie są dobre informacje Źródło: .

TVN zaprezentował prognozę pogody na nadchodzące Święto Zmarłych. Szykuje się ogromne zaskoczenie, ale informacje nie podnoszą na duchu. Jeżeli ktoś miał nadzieję na długie spacery w wolne dni, może się głęboko rozczarować.

TVN przekazał informacje o prognozie pogody na najbliższe tygodnie. Niebawem będziemy mogli odczuć zmianę pogody i będzie ona dużo gorsza niż to, co teraz możemy podziwiać za oknem. Jak będzie w nadchodzących dniach i dlaczego informacje przekazane przez stację nie są zachwycające?

Święto zmarłych w Polsce

Od wielu lat 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. W tym dniu także nie odbywają się zajęcia w szkołach i na uczelniach wyższych. Pierwszy dzień listopada jest ważnym wydarzeniem dla wierzącej części społeczeństwa, która w tym dniu spędza czas wśród zmarłych członków rodziny i przyjaciół na cmentarzach. 

Jak zwykle przed tym dniem, każdy zastanawia się jaka pogoda będzie towarzyszyła we wspominaniu zmarłych.

Prognoza pogoda na święto zmarłych podał TVN

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Noc poprzedzająca pierwszy dzień listopada będzie jeszcze pogodna i nie będzie dało się odczuć, że w jakikolwiek sposób się zmienia. Chociaż do świąt temperatura będzie się zmieniała, to w nocy przed świętem będzie można zaobserwować na termometrach niestety znaczny spadek temperatury.

Jeżeli ktoś zaczynać będzie chodzenie po cmentarzach już z samego rana, musi przygotować się na minusowe temperatury. Na Suwalszczyźnie i Podlasiu termometry wskażą -1. W centrum kraju będzie trochę pogodniej, lecz też w ograniczonym stopniu, bo temperatura będzie wynosić 4 stopnie, a do 7 stopni można się spodziewać na Śląsku.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. Powiedzieli jej, że niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Gdy się pochyliła, on wyszeptał prawdę

Najwyższe przewidywane temperatury w kraju to zaledwie 7 stopni na Podlasiu, 13 stopni w centrum Polski i do 15 w Małopolsce. Dobrą informacją jest, że jeżeli wystąpi jakikolwiek wiatr, to będzie on słaby i umiarkowany. Jedynie na południu może powiać zdecydowanie mocniej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WSZYSCY z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie spory się na wydatek
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Znęcał się nad nią i zamienił jej życie w piekło. Gdy chciała odejść, Dariusz chwycił za nóż
  4. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  5. Każda jej ciąża kończyła się poronieniem. Lekarze odkryli straszną prawdę, szokujący przypadek

źródło: TVN meteo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News