TVN, nie żyje gwiazda
unsplash.com David Tomaseti
Weronika Wasiak - 18 Września 2020

Media właśnie przekazały wiadomość o śmierci. Widzowie TVN-u i Polsatu nie dowierzają, nie raz oglądali w telewizji jego dzieło

Widzowie stacji TVN i Polsat pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Jak grom z jasnego nieba spadła na nich wiadomość o śmierć prawdziwej gwiazdy. Charyzma, jaka go cechowała, nie zdarza się często.

Nie tylko telewizja TVN czy Polsat regularnie emitowały jego działa. To nazwisko doskonale zna każdy w środowisku artystów, a teraz będzie ono jedynie przywoływać na myśl niesamowite wspomnienia. Ta śmierć wstrząsnęła milionami sympatyków z całego świata. Zapełnienie pustki, jaką zostawił po sobie tak wspaniały człowiek, będzie dla wielu bardzo trudne.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Media poinformowały o śmierci autora wielkich dzieł. Emitowały je m.in. stacje TVN i Polsat

Serwis Wprost.pl podał przygnębiającą wiadomość zza granicy. Na dobre opuścił nas Winston Groom, autor kultowej powieści „Forrest Gump”, której filmowa adaptacja z Tomem Hanksem w roli głównej od 1994 roku nadal uznawana jest za największy hit kina. Nagłą śmierć pisarza potwierdziła gubernator stanu Alabama Kay Ivey.

- Jestem bardzo zasmucona faktem, że Alabama straciła jednego z naszych najbardziej utalentowanych pisarzy. Choć zostanie zapamiętany ze stworzenia »Forresta Gumpa«, Winston Groom był utalentowanym dziennikarzem i znanym autorem historii Ameryki. Nasze serca i modlitwy kierujemy do jego rodziny - pisała na Facebooku Kay Ivey.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Na ten moment nie są znane dokładne okoliczności śmierci. Winston Groom odszedł w wieku 77 lat, pogrążając w głębokiej rozpaczy przyjaciół, rodzinę i miliony fanów z całego świata. Serwis Wprost.pl przypomina, że powieść "Forrest Gump" Groom napisał w 1985 roku, a opublikowano ją dopiero rok później. Z kolei blisko 10 lat później, bo w 1994 roku, powstał film na jej podstawie w reżyserii Roberta Zemeckisa. Produkcja otrzymała aż 6 Oscarów i do dziś uchodzi na jeden z największych hitów kinowych na świecie.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Choć to "Forrest Gump" przyniósł pisarzowi największą rozpoznawalność, ten miał na swoim koncie również inne powieści, m.in. "Better Times Than These” o wojnie w Wietnamie. Groom był także współautorem "Conversations with the Enemy”. Jego śmierć to ogromna strata dla środowiska artystów. Był niesamowitym człowiekiem, pełnym pasji i charyzmy, i taki właśnie zostanie zapamiętany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
  2. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Natalia kisząc ogórki dodała koper i chrzan. Zamarła widząc białą pianę, szybka interwencja jest niezbędna

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News