TVN miejscem dyskusji
TVN
Piotr Bernaciak - 18 Sierpnia 2019

Awantura na żywo w TVN! Prowadzący nie był w stanie zapanować nad sytuacją

TVN często organizuje różne debaty polityczne, na których pojawiają się przedstawiciele wszystkich opcji politycznych. Dziś jednak politycy przeszli samych siebie. Nie potrafił nad nimi zapanować nawet sam prowadzący.

TVN stara się uczestniczyć w polskim życiu politycznym, organizując liczne dyskusje i debaty polityczne. Dzięki temu politycy związani z partią rządzącą i opozycją mogą wymienić poglądy przed kamerami i przekazać swoje myśli oraz najważniejsze założenia Polakom. Najczęściej parlamentarzystom zależy na tym, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Czasami jednak politycy zapominają się i doprowadzają do wielkiego zamieszania z powodu głośnej dyskusji, a nawet kłótni. Widzom najczęściej nie podoba się taki typ prowadzenia rozmowy, bo nikt nie jest wówczas w stanie przekazać swoich racji widzom. Taka sytuacja miała miejsce dziś w programie TVN. Posłowie pokazali się z bardzo złej strony, dając upust emocjom i doprowadzając do awantury na żywo.

Mało znany fakt z życia małżeńskiego Agnieszki Woźniak-Starak. Wskazała na zaskakującą cechę mężaMało znany fakt z życia małżeńskiego Agnieszki Woźniak-Starak. Wskazała na zaskakującą cechę mężaCzytaj dalej

TVN pokazał widzom debatę

W studiu TVN stawili się dziś politycy różnych opcji politycznych, którzy zamierzali rozmawiać o wielu sprawach obecnie istotnych dla społeczeństwa, między innymi o słynnej aferze związanej z lotami Marka Kuchcińskiego. W programie wystąpili znani posłowie kojarzeni z sejmowych wypowiedzi, między innymi Marcin Horała czy Paweł Kukiz.

- Mieliśmy cały żenujący obrazek systemu. Prezes obrażony na wszystkich, na naród też, gani marszałka stojącego ze spuszczoną główką - powiedział Paweł Kukiz, wskazując na to, że szefowie partii rządzącej skompromitowali się w trakcie afery wielokrotnie, w związku z czym teraz mogą stracić wiele głosów.

TVN zaprezentował oglądającym burzliwą dyskusję

Zgodzić się z nim nie miał zamiaru Marcin Horała.

- Cała ta sytuacja przypomina I klasę szkoły podstawowej, kiedy Jasio złapany na jakimś występku, melduje pani, że jeszcze podobny występek robiła Zosia. To niepoważne. Zabrakło umiaru, przyzwoitości, pokory. Tych wartości nie da się reglamentować ustawami. Nie róbcie z Polaków idiotów - dodał od siebie Piotr Zgorzelski z PSL.

Dzisiaj grzeje:

1. Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według KiepskichKim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Widzowie zgodnie twierdzili w Internecie, że dyskusja była wyjątkowo burzliwa, a parlamentarzyści nie wahali się podnosić głosu. Spokojnej dyskusji nie potrafił utrzymać nawet prowadzący, który miał problemy z proszeniem gości o to, by zachowywali się zgodnie z regułami kulturalnej rozmowy. Pojawiły się głosy internautów, że politycy tym występem stracili w ich oczach.

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Tata miał wypadekTata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie sięCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News