Gwiazda TVN błaga publicznie o pomoc. Liczy się każdy gest

Gwiazda TVN błaga publicznie o pomoc. Liczy się każdy gest Źródło: Instagram/aniawrobel

Uczestniczka programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia" zwróciła się o pomoc. W sprawie liczy się każdy, nawet najmniejszy gest.

Stacja TVN zaskoczyła swoich widzów, produkując jeden z najpopularniejszych programów "Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by śledzić losy swoich ukochanych par, które mają szansę znaleźć miłość. Tymczasem jedna z uczestniczek prosi dziś, by pomóc jej siostrze. 

Gwiazdy TVN wspierają się nawet po zakończeniu programu 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" na TVN okazał się strzałem w dziesiątkę dla Anity i Adriana, którzy mieli szansę poznać się i zakochać. Para niedawno przywitała na świecie swoje drugie dziecko, a w radosnych chwilach nie zapominają o swoich kolegach i koleżankach z programu. Anita podzieliła się na swoim Instagramie smutną wiadomością, prosząc o pomoc. 

Okazuje się, że siostra Ani Wróbel, kolejnej uczestniczki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znalazła się w ciężkiej sytuacji. Młoda kobieta wzięła udział w wypadku, po którym jej życie całkowicie się zmieniło. Teraz prowadzi w sieci zbiórkę, by zebrać pieniądze. Ania mogła liczyć na to, że jej przyjaciele z programu TVN podzielą się linkiem do zbiórki, co przełoży się na dodatkowe wsparcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Siostra gwiazdy TVN potrzebuje pomocy

Dominika, siostra Ani Wróbel na początku 2011 roku miała wypadek, w czasie którego doszło do złamania i zmiażdżenia kolana i zerwania wiązadeł. Siostra gwiazdy TVN przeszła już kilka operacji, ale nie przyniosły one żadnych rezultatów. Niezmiennie od wypadku 29-letnia kobieta boryka się z ciągłym bólem, chodzi w ortezie lub o kulach. 

-  Po kilku operacjach i rehabilitacjach i życiu w ciągłym bólu jej kolano jest już bardzo zniszczone, nic nie pomogło. Zmuszona jest wykonać endoprotezę kolana, jednak nie jest to tania sprawa. Dlatego chciałabym Was prosić o pomoc w uzbieraniu tej kwoty, nawet symboliczne sumy... Wierzę, że nawet 1 zł może pomóc - prosiła Ania. 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka seriali na TVP i TVN. Wiadomość gruchnęła nagle, smutne

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

Endoprotezy, na którą zdecydowała się Dominika nie jest refundowana przez NFZ, kobieta niestety nie może sobie na nią pozwolić, dlatego zwróciła się do wszystkich, by wsparli ją chociaż nawet w najmniejszy sposób. Dominika jest młodą mamą, która chciałaby być w stanie nadążyć za swoim synkiem i w końcu żyć bez bólu. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Chciałabym Wam ponownie opowiedzieć o mojej siostrze bliźniaczce (nie, nie ukrywałam jej 😂 Jak widać, była również pokazana w programie 😀). W filmiku który publikuję, przypominam fragment z programu i dzień, w którym miałam poinformować moją siostrę o tym, że znaleziono dla mnie męża, jednak w tym samym momencie doznała ona kolejejnego urazu kolana, które już kilka lat wcześniej miała złamane. Po kilku operacjach i rehabilitacjach i życiu w ciągłym bólu, jej kolano jest już bardzo zniszczone, nic nie pomogło.. Zmuszona jest wykonać endoprotezę kolana, jednak nie jest to tania sprawa.. Dlatego chciałabym Was prosić o pomoc w uzbieraniu tej kwoty, nawet symboliczne sumy.. Wierzę, że nawet 1 zł może pomóc ❤ Mogłoby się wydawać, że to śmieszna kwota, ale obserwuje mój profil 56 tys. ludzi i gdybyście wpłacili chociaż złotówkę, to wymagana kwota spokojnie by się uzbierała :) Wy tego nie odczujecie, a moja siostra odzyska dzięki temu sprawność i spokój :) Będę bardzo wdzięczna ❤ Link do zrzutki w bio i w moich relacjach :) #zrzutka #zrzutkapl #endoprotezakolana #siostry #rodzina #pomoc #dobropowraca

Post udostępniony przez Ania Wróbel (@aniawrobel)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Dramat rodzinny Piotrka Żyły. Wszyscy byli w błędzie?
  4. Sejm już zdecydował. Jeszcze jedna grupa dostanie dodatkowe pieniądze, nikt się nie spodziewał
  5. Przyjaciółka Michała Szpaka się wygadała. Zdradziła intymny szczegół, wcześniej nikt nie miał pojęcia
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News