Okropne sceny w polskim sądzie. TVN: niepełnosprawny oskarżony musiał czołgać się po podłodze

Okropne sceny w polskim sądzie. TVN: niepełnosprawny oskarżony musiał czołgać się po podłodze Źródło: Fot. Wikipedia

TVN przedstawił swoim widzom niewyobrażalną historię, która wydarzyła się w polskim sądzie. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, co widzą na własne oczy. Jak wynika z ustaleń, niepełnosprawny musiał czołgać się po podłodze.

TVN przekazał oglądającym informacje, które brzmią wyjątkowo skandalicznie. Usłyszeliśmy o kontrowersyjnym wydarzeniu, do którego doszło w jednym z polskich sądów. Na sali sądowej wydarzyła się sytuacja, która dla niektórych powinna być powodem do wstydu. Internauci z całej Polski komentują zachowanie świadków zdarzenia, zapewniając o swoim braku zrozumienia wobec ich postępowania.

Okazało się, że na sali sądowej pojawił się niepełnosprawny. Wielkie poruszenie wywołał fakt, że nikt nie pomógł mu przedostać się do stołu sądowego, w związku z czym oskarżony o przestępstwo mężczyzna musiał przeczołgać się po podłodze bez niczyjej pomocy. Wiadomości o haniebnym zachowaniu pracowników sądu obiegły Polskę, w związku z czym teraz mogą czekać ich poważne konsekwencje.

TVN informuje o oburzającej sytuacji w sądzie

Telewizja TVN poinformowała swoich widzów o skandalicznym zachowaniu pracowników sądu w trakcie rozprawy. Dowiedzieliśmy się, że w roli oskarżonego na sali pojawił się niepełnosprawny mężczyzna. On również musiał przedstawić swój punkt widzenia przed sądem. Poruszenie wywołał jednak sposób, w jaki ostatecznie do tego doszło.

Okazało się bowiem, że pracownicy sądu nie mieli najmniejszego zamiaru pomagać oskarżonemu w przedostaniu się do stołu sądu, choć ten nie miał jednej nogi. Mężczyzna został jednak zmuszony do tego, by stanąć obok sędzi, w związku z tym zaczął się czołgać. Sytuacja ta nie zrobiła jednak na nikim wrażenia, nikt nie wstał i nie pomógł potrzebującemu w potrzebie. O haniebnym zachowaniu sędzi mówią tysiące osób z całego kraju.

TVN przekazuje wiadomości o niezrozumiałym zachowaniu sędzi

Zastępca rzecznika dyscyplinarnego miał już ponoć wszcząć postępowanie wobec sędzi Joanny K. z łódzkiego sądu, która miała poniżyć oskarżonego w sposób, którego nie dało się zrozumieć. Teraz kobietę mogą czekać poważne konsekwencje, jak choćby zawieszenie uprawnień do wykonywania zawodu. .

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- (Sędzia) jako przewodnicząca składu orzekającego w sprawie przeciwko ustalonemu oskarżonemu, wydając oskarżonemu polecenie dotarcia do stołu sędziowskiego, dopuściła do sytuacji, że oskarżony, będący osobą niepełnosprawną w związku z amputacją nogi, poruszając się z miejsca dla osób oskarżonych do stołu sędziowskiego, a następnie wracając na swoje miejsce, przemieszczał się czołgając po podłodze za pomocą rąk i nogi, bez użycia kul ortopedycznych, wózka inwalidzkiego lub zapewnienia pomocy innej osoby - czytamy w oświadczeniu rzecznika.

  1. Legendarny muzyk podzielił się tragicznymi informacjami. Ma nowotwór
  2. Radio Tadeusza Rydzyka dziękuje narodowcom za "obronę" przed LGBT. Obrzydliwe hasła
  3. "Wolałabym siedzieć obok zwierzęcia niż obok dziecka". Burza w sieci po wpisie celebrytki z samolotu
  4. Przedszkolanka oblała wrzątkiem 3,5-letnią dziewczynkę. Koszmar trwa do dziś, zapadł wyrok

źródło: TVN

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu