Największa wpadka TVN, jak mogli puścić coś podobnego? Widzowie nigdy jej nie zapomną

Największa wpadka TVN, jak mogli puścić coś podobnego? Widzowie nigdy jej nie zapomną Źródło: youtube Sirens music consultancy&rights clearance

TVN to jeden z największych graczy na polskim rynku telewizyjnym, a w stacji nieprzerwanie króluje Edward Miszczak. Chociaż jego decyzje są z zasady strzałami w dziesiątkę, to jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej.

TVN to stacja, która nie tylko ściąga wielkie formaty do polskiej telewizji, ale również tworzy autorskie produkcje. Jedna z nich była największą wpadką TVN, której widzowie nie zapomną przez bardzo długi czas.

TVN nieprzerwanie z dobrą oglądalnością

TVN nie może narzekać na brak  zainteresowania ze strony widzów. Ich wyniki oglądalności są naprawdę imponujące, a praktycznie każdy nowy program z miejsca staje się hitem. Prawdopodobnie największym sukcesem stacji jest wprowadzenie do ramówki "Kuchennych rewolucji", które nieprzerwanie od wielu lat są niekwestionowanym hitem. Jednak jeden z szumnie zapowiadanych autorskich seriali, pomimo świetnego wyniku, bo średnio obejrzało go, aż 1,89 mln ludzi, nie zebrał pochlebnych opinii i można określić go jako wielką wpadkę stacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Drogie stroje, świetna kampania, ale efekt mizerny

Edward Miszczak nie krył swojego entuzjazmu związanego z pracami nad "Belle Epoque". Główne role grali tam Paweł Małaszyński oraz Magdalena Cielecka, a szeroko zakrojona kampania reklamowa rozbudziła duże oczekiwania względem produkcji. Serial miał być zupełną nowością na rynku, pionierską produkcją TVN. Jeszcze na promocji ramówki przed premierą Edward Miszczak żartował, że jedynym minusem serialu są bardzo drogie stroje sprowadzane z Londynu. Jakość detali oraz wierne oddanie warunków historycznych miały świadczyć o jakości, a scenariusz oraz obsada aktorska była swoistą wisienką na torcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Właśnie wzrósł bilans zakażeń koronawirusem w Polsce

2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Wielka wpadka TVN

Nie można tego nazwać inaczej niż właśnie wpadką. Ogromne wydatki na produkcje nie zwróciły się i choć zapowiadano kolejny sezon, to pozostał on jedynie w sferze planów. Zarówno krytycy, jak i widzowie negatywnie odnieśli się do dzieła TVN i nie byli zachwyceni tym, co zostało im zaprezentowane, a cała produkcja w związku z tym okazała się wpadką oraz klapą, której stacja w ogóle się nie spodziewała. Serial, który miał być hitem, okazał się niewypałem. Podobno miała zmienić się obsada, jednak pomimo zapewnień Edwarda Miszczaka, dumnego z wyników oglądalności, serial zniknął z planów programowych stacji i na razie nie zanosi się na zmianę tej decyzji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pacjent zero już dziś zostanie wypisany ze szpitala. Mężczyzna jest już w pełni zdrowy
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather
  3. Oburzające zachowanie sklepów, żerują na koronawirusie. Rząd podejmuje zdecydowane kroki
  4. Komunikat dla wszystkich klientów Żabki. Sieć sklepów podejmuje ważne kroki
  5. Filip Chajzer pokazał powalające nagranie z Lasu Kabackiego. Ręce opadają, widok odbiera mowę
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Źródło: Świat Seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News