Mąż bezlitośnie maltretował żonę, nie przestał nawet przy policji. Powód nie mieści się w głowie, niepokojąca relacja TVN

Mąż bezlitośnie maltretował żonę, nie przestał nawet przy policji. Powód nie mieści się w głowie, niepokojąca relacja TVN Źródło: Pixabay/Tumisu

TVN podał informacje o dramatycznej sytuacji w jednym z polskich domów. Mąż znęcał się nad swoją żoną, gdy przyjechała policja nie przestał nawet na chwilę. Powód jego zachowania jest oburzający.

Jak podał TVN, do incydentu doszło w jednym z warszawskich mieszkań. Kobieta w końcu nie wytrzymała kolejnego dnia katorgi i zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze po przyjeździe byli w szoku, bo ich obecność nie uspokoiła mężczyzny nawet na chwilę. W powód jego zachowania aż trudno uwierzyć. 

TVN poinformował o dramacie kobiety z Warszawy

Do tej skandalicznej sytuacji doszło 14 grudnia. Powód kolejnej awantury domowej był niewiarygodny - był nim brak wymarzonego prezentu świątecznego dla męża. 39-letnia mężczyzna zażądał od swojej żony kupna czołgu w internetowej grze taktycznej. Jego dwa lata starsza żona zdecydowała się odmówić, a wtedy znowu rozpętało się piekło.

Mężczyzna znęcał się nad kobietą, wyzywając ją i obrażając. 41-latka wezwała policję, a gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, sprawca dalej wyzywał swoją żonę i nieustannie jej groził. Policjanci nie potrzebowali więcej dowodów, aresztowali mężczyznę i przetransportowali go do więzienia.

Mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się nad żoną

Jak później policjanci dowiedzieli się od ofiary, jej koszmar trwał od dłuższego czasu. Kobieta jako jedyna pracowała i utrzymywała swojego partnera. Dzień wcześniej awantura została wszczęta tylko dlatego, że 41-latka zapomniała kupić wodę wracając do domu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Każdy powód do awantury był dobry. Kobieta wracała z pracy, z której utrzymywała partnera i musiała zajmować się wszystkim w mieszkaniu. W zamian za to dostawała wiązankę gorzkich słów na swój temat - powiedział rzecznik policji z warszawskiego Mokotowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Teraz Tomaszowi S. grozi do pięciu lat więzienia, postawiono mu zarzut znęcania się psychicznie. Mężczyźnie założono również niebieską kartę. Podczas wdrażania procedury okazuje się, że nie po raz pierwszy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Krzysztof Kononowicz brutalnie pobity i okradziony we własnym domu. Zatrzymano 3 osoby

Źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News