Miała połamane żebra i kość pokrywy czaszki. Był gwiazdą TVN, teraz usłyszał wyrok za wjechanie w staruszkę na pasach

Miała połamane żebra i kość pokrywy czaszki. Był gwiazdą TVN, teraz usłyszał wyrok za wjechanie w staruszkę na pasach Źródło: .

TVN wypromował mężczyznę i zrobił z niego gwiazdę. Teraz dziennikarz usłyszał wyrok w sprawie wypadku, jaki spowodował dwa lata temu na przejściu dla pieszych. Potrącona przez niego kobieta trafiła do szpitala z rozległymi obrażeniami.

TVN wypromował dziennikarza i zapewnił mu sławę. Teraz mężczyzna odpowiedział przed sadem za wypadek samochodowy, który spowodował w tamtym roku. Potrącona staruszka wylądowała w szpitalu z rozległymi obrażeniami klatki piersiowej i głowy. Gwiazdor już wcześniej stracił uprawnienia do kierowania pojazdem.

TVN zapewnił mężczyźnie sławę

Znany dziennikarz i publicysta, ponad 2 lata temu spowodował groźny wypadek na przejściu dla pieszych. 5 października 2017 w Konstancinie-Jeziornie potrącił na pasach starszą kobietę. 77-latka została odwieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Ofiara miała połamane żebra i pękniętą pokrywę czaszki. Lekarze wypuścili ją do domu po kilku dniach obserwacji. W trakcie śledztwa ustalono, że mężczyzna już wcześniej stracił prawo jazdy za zbyt dużą liczbę punktów karnych. Dodatkowo, kierował bez uprawnień pojazdem, który nie posiadał ważnego przeglądu technicznego i aktualnego ubezpieczenia OC. 

Gwiazdor TVN odpowiedział przed sądem za potrącenie 77-latki na pasach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Najsztub został oskarżony o nieumyślne spowodowanie wypadku przez niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Tego dnia padał wyjątkowo obfity deszcz. Za to przestępstwo groziło mu do 3 lat więzienia, mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania zeznań w sprawie. Biegli, którzy prowadzili śledztwo w sprawie potrącenia, orzekli, że nie ma obiektywnych dowodów, które stwierdziłyby faktyczną prędkość pojazdu w czasie zderzenia. Nie było też możliwości, aby ustalić dokładny przebieg wydarzeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie

2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Wyrok ogłosił sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie. Dziennikarz został uniewinniony od zarzutów o nieumyślne spowodowanie wypadku. Orzeczenie jest prawomocne.

- Starsza kobieta powinna zachować większą ostrożność - podkreślił sędzia w czasie ogłaszania wyroku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News