Zaginęła gwiazda show TVN. Jest w niebezpieczeństwie, może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła gwiazda show TVN. Jest w niebezpieczeństwie, może potrzebować pilnej pomocy Źródło: pikio.pl

Gwiazda TVN zaginęła. Młoda dziewczyna jest pilnie poszukiwana, okazuje się, że może być w wielkim niebezpieczeństwie. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc.

Gwiazda TVN zaginęła. Trwają pilne poszukiwania młodej dziewczyny. Jak się okazuje, może ona wymagać pilnej pomocy medycznej. W sieci przekazywane jest jej zdjęcie, każdy, kto ma jakąkolwiek informację na jej temat, powinien się zgłosić na policję. 

Gwiazda TVN zaginęła. Trwają pilne poszukiwania 

Laura Wawrzynowicz ma 20 lat, zaginiona uczestniczyła w "Projekt Lady", emitowanym na antenie TVN. Młoda dziewczyna pochodzi z Warszawy, z Targówka. Od dnia 26.06 nie ma z nią kontaktu. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniach. 

- W dniu 26.06.2020 był ostatni kontakt Laury z Rodziną, od tamtego czasu jej telefon milczy. Nie ma jej pod adresem zamieszkania. Stan zdrowia i życia Laury jest zagrożony! Prosimy w imieniu rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Według ustaleń rodziny 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na Warszawskim Targówku - można przeczytać na Facebooku na stronie Zaginieni przed laty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda TVN - jak wyglądała w dniu zaginięcia 

Laura Wawrzynowicz widziana po raz ostatni miała na sobie spodnie dresowe, koszulkę i białe buty. Na Facebooku pojawił się jej rysopis wraz ze zdjęciem. Znaki szczególne młodej dziewczyny, umożliwić mogą łatwiejszą identyfikację. 

- Kolor oczu: ciemne. Wzrost: 171-175 cm. Waga:70-89 kg. Tatuaże: PRZEDRAMIĘ: napis, wyraz, cyfra, motyl, kwiat. Włosy długie, czarne, warkoczyki biało-czarne - można przeczytać na Facebooku. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

Każda osoba, która ma informacje na temat zaginionej dziewczyny, proszona jest o pilny kontakt z policją. Kontaktować się można także za pośrednictwem Facebooka na stronie Zaginieni przed laty, która zapewnia anonimowość. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Ulubieniec fanów przegrał z nowotworem, pozostawił trójkę małych dzieci i żonę
  2. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  3. Zapadła ostateczna decyzja ws. Andrzeja Dudy. Wszyscy byli w błędzie
  4. Właśnie odwołano śluby w trybie natychmiastowym. Niepokojąca sytuacja dla przyszłych nowożeńców na południu Polski
  5. Wszystko kilka dni po wyborach, nikt się nie spodziewał. Media przekazały wprawiające w osłupienie wieści o Jacku Kurskim
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News