Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze

Starsi ludzie zdruzgotani, koszmarne informacje TVN. Okropna śmierć rozerwała polskie serca i dusze Źródło: .

TVN przekazał właśnie informacje mrożące krew w żyłach. Doszło do tragedii, która odbiła się szerokim echem w polskich mediach. Niestety, potwierdziły się doniesienia o ofierze śmiertelnej.

TVN poinformował Polaków o tragedii, która poruszyła przede wszystkim seniorów. Okazało się, że starszy mężczyzna nie miał szans na przeżycie, pomimo pilnie udzielonej pomocy. 

TVN przekazał smutną wiadomość, to mogło spotkać każdego

Do feralnego wypadku doszło dzisiaj nad ranem, około 8:45 w Stalowej Woli, a konkretnie na ulicy Energetyków. To właśnie tam młody kierowca postanowił zjechać do zatoczki autobusowej, jednak nie przewidział konsekwencji swoich działań. Rozpędzony samochód uderzył w stojący obok przystanku kiosk. Niestety, w skutek tego wypadku śmiertelne obrażenia poniósł 86-letni klient kiosku.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 18-letni kierujący mercedesem z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do zatoki autobusowej i wjechał w kiosk, który znajduje się na końcu tej zatoki - skomentowała starsza sierżant Katarzyna Wieczorek z policji w Stalowej Woli na potrzeby portalu Kontakt 24.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy oczywiście chcieli wiedzieć, czy młody kierowca był trzeźwy, czy też pod wpływem odurzających środków stracił panowanie nad samochodem. Policjanci pierwsze co zrobili, to wykonali badanie alkomatem. 18-latek był trzeźwy - urządzenie wskazało 0,0 promila alkoholu we krwi. Starsza sierżant Katarzyna Wieczorek poinformowała również, że kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Kiedy tylko wieść o wypadku obiegła polskie media, informacje klarowały się równie źle. Podawano, że właścicielka kiosku oraz jej 86-letni klient zostali poważnie ranni. Kilka godzin później sprostowano te doniesienia i okazało się, że starszy pan zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Potwierdził to Krzysztof Gawlas, naczelnik wydziału ruchu drogowego stalowowolskiej komendy. Teraz funkcjonariusze będą musieli dowieść, dlaczego doszło do wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Znowu się zaczyna. Dantejskie sceny w zespole Piękni i Młodzi

źródło: TVN24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News