Gwiazda TVN po latach zdradziła swój sekret, gorzkie słowa prawdy. "Nie ukrywam, że przesadziłam. To był nałóg"

Gwiazda TVN po latach zdradziła swój sekret, gorzkie słowa prawdy. "Nie ukrywam, że przesadziłam. To był nałóg" Źródło: Instagram/Dzień Dobry TVN

Gwiazda TVN zdobyła się na szczere wyznanie. Wypowiedziała gorzkie słowa na temat swojego sekretu. Przyznała, że w przeszłości zdarzało jej się przesadzać i wpadła w nałóg.

TVN odpowiada w dużej mierze za wypromowanie tej celebrytki na polskiej scenie. Teraz gwiazda zdobyła się na intymne wyznanie dotyczące swojej przeszłości. Przyznała, że na pewnym etapie swojej kariery przesadziła i wpadła w nałóg. 

Gwiazda TVN przesadziła 

Gwiazda TVN wyjawiła pewien sekret dotyczący początkowego etapu swojej kariery. Przyznała, że nie była wystarczająco asertywna i uległa presji społecznej związanej z wyglądem. Maja Sablewska po latach zdecydowała się opowiedzieć o swoim nałogu. 

Znana stylistka podzieliła się refleksją na temat swoich związków z medycyną estetyczną. Stwierdziła, że w związku z tą dziedziną popełniła wiele błędów. Celebrytka przestrzega innych przed nierozsądnym korzystaniem z zabiegów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nałóg celebrytki 

Maja Sablewska zyskała ogromną popularność dzięki swoim autorskim programom, w których uczyła Polki, jak powinny się ubierać, a także przedstawiała najnowsze trendy mody. W momencie, gdy zdobywała status gwiazdy, wpadła w obsesję nadmiernego dbania o siebie i korygowanie wszelkiego rodzaju niedociągnięć. 

Teraz, po latach, zdecydowała się przyznać do tego, że korzystała z usług medycyny estetycznej, czego wcześniej mocno się wypierała. 

- Nie ukrywam, że przesadziłam, jeśli chodzi o medycynę estetyczną, bo ulegałam trendom, bo trafiłam do lekarzy, którzy byli większymi celebrytami niż ja wtedy - brzmiały przemyślenia celebrytki na ten temat. 

Za wszelka cenę dążyła do wyimaginowanego i sztucznie wytworzonego przez media ideału piękna. Stylistka przestrzega teraz inne kobiety przed tą pułapką. Twierdzi, że nadal odwiedza klinikę medycyny estetycznej, ale teraz podchodzi do zabiegów dużo rozsądniej. Nie chce kolejny raz wpaść w nałóg nieustannego poprawiania swojego wyglądu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

- Nie wiem, czy to był nałóg, ale być może tak, bo bardzo zagalopowałam się w poprawianiu pewnych rzeczy. Dopiero gdy trafiłam na odpowiednich ludzi, zaczęłam korzystać z medycyny estetycznej rozsądnie i w granicach przyzwoitości - powiedziała gwiazda podczas panelu dyskusyjnego z okazji 5. urodzin jednej z klinik medycyny estetycznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News