Gwiazda TVP i TVN pokazała się z siostrzenicą i jej żoną. Duże poruszenie wśród internautów

Gwiazda TVP i TVN pokazała się z siostrzenicą i jej żoną. Duże poruszenie wśród internautów Źródło: .

Dziennikarka TVN nie wstydzi się swojej rodziny. Na jej profilu, który obserwuje prawie 77 tysięcy osób, opublikowała zdjęcia wraz z ukochaną siostrzenicą i jej żoną. Niektórym instagramowiczom nie mieści się to w głowie.

Gwiazda TVN słynie ze swojej tolerancji i profesjonalizmu. Najważniejsze jest dla niej to, by rodzina i bliscy byli zdrowi i szczęśliwi oraz żyli w zgodzie z samym sobą. Przekonania dziennikarki mają swoje odzwierciedlenie w praktyce - niedawno opublikowała zdjęcie pełne radości, a dla internautów konsternacji.

Dziennikarka stacji TVN pokazała pełne radości zdjęcia

Agata Młynarska rzadko pokazuje się z rodziną lub o niej mówi. Ceni sobie szczególnie to, że ludzie oceniają ją przez pryzmat jej pracy i wyznawanych wartości, a nie przez to w jakich skandalach uczestniczy. Ostatnio gwiazda TVN wybrała się na krótki wypoczynek do Walencji, lecz nie sama.

W Hiszpanii towarzyszył Agacie Młynarskiej mąż, Przemysław Schmidt, a także spotkała się ze swoją siostrzenicą Alicją i jej żoną Dominiką. Spotkanie zostało uwiecznione, a zdjęcia z radośnie spędzonego dnia trafiły na Instagrama. Agata Młynarska podpisała je krótko: "Family power! Vote for Poland!". Wielu internautów, szczególnie tych niepopierających ruchów LBGT, było zdegustowanych i nie szczędziło obraźliwych słów.

Internauci byli poważnie zmieszani

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej, opublikowała niedawno na swoim Instagramie zdjęcie w białej sukni. Obok niej stała Dominika, ubrana w garnitur. Było już jasne, że kobiety zawarły rejestrowany związek partnerski w Londynie - w Wielkiej Brytanii jest przyzwolenie na takie śluby. O Alicji wiadomo niewiele. Mieszka w Anglii, jest tancerką i choreografką. Nie ukrywa, że ekologia i walka o prawa osób LGBT są jej bliskie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Dziennikarze długo prosili Paulinę Młynarską, by jakoś skomentowała ważne wydarzenie z życia córki. Media spodziewały się skandalu i oburzenia.

- Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości, jak każda kochająca mama! - wyznała portalowi Wirtualna Polska. Z kolei internauci nie są zadowoleni z propagowania związków jednopłciowych przez Agatę Młynarską.

- Czym się pani chwali, chorobą psychiczną siostrzenicy? - skomentowała internautka.

- Szczęścia dla siostrzenicy i żony! Miłość zawsze zwycięża. Jest najważniejsza! - pojawiły się też i ciepłe słowa.

Fot. instagram.com/agata_mlynarska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź
  2. PiS już WYCOFUJE SIĘ ze swoich największych obietnic
  3. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  4. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  5. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  6. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

Źródło: Instagram

Następny artykuł