Policja przekazuje pilne ostrzeżenie w TVN. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Policja przekazuje pilne ostrzeżenie w TVN. Możecie stracić wszystkie pieniądze Źródło: .

TVN przekazuje pilną wiadomość od policji. Uwaga na oszustów. Chwila nieuwagi i możecie stracić wszystkie wasze oszczędności.

TVN dostał od policji ważne zadanie. Telewizja miała nam przekazać niezwykle istotne wiadomości. Musimy być bardzo ostrożni po ich komunikacie. Wystarczy tylko jedna chwila i w mig możemy stracić pieniądze. Ich odzyskanie będzie bardzo trudne. 

Oszuści po raz kolejny wymyślili sposób, jak nas przechytrzyć. Po wyłudzaniu pieniędzy "na wnuczka", naciągacze pojawiają się z nowym pomysłem jak naciągać ludzi i zarabiać na tym imponujące pieniądze. 

Ostrzeżenie w TVN

Miała być miłość, a wyszło jak zwykle. Akcja tej historii zaczyna się dwa lata temu. Kobieta z Lublina poznała przez Internet mężczyznę, który w sieci przedstawił się jako amerykański marynarz. Na początku para pisała ze sobą za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak z czasem ich kontakt przenosił się na kolejne komunikatory. Dochodziło do połączeń głosowych i rozmów za pośrednictwem kamer. Kobieta zaczynała coraz bardziej wierzyć poznanemu w sieci mężczyźnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak poinformowała policja, po dwóch miesiącach znajomości mężczyzna napisał, że statek na którym obecnie się znajduje, został napadnięty przez piratów. Podczas napadu podobno zginęło siedem osób, a on musiał wysłać teczkę z dokumentami i pieniędzmi do Wielkiej Brytanii.

Po rzekomym napadzie ukochany zaczął prosić kobietę o pieniądze. Na początku były to niewielkie sumy, a kończyło się na opłaceniu pobytu w Ghanie, gdzie podobno został okradziony. Doszło do tego, że kobieta wydała na "marynarza" 400 tysięcy złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Edyta Górniak ZAATAKOWAŁA znaną piosenkarkę! Nigdy nie była tak ostra, na odpowiedź nie musiała długo czekać
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

W pewnym momencie do kobiety doszło, że stała się ofiarą oszustwa "na marynarza" i zgłosiła sprawę na policję. Policja informuje nas o całym zajściu w ramach przestrogi. Wszystkie osoby muszą szczególnie uważać na kontakty z nieznajomymi ludźmi poznanymi w internecie, bowiem mogą okazać się oni oszustami. Jak pokazuje ta historia, zmyślone scenariusze mogą być naprawdę imponujące, jednak doświadczeni oszuści wiedzą, jak wzbudzić nasza litość i zyskać zaufanie. Przez takie działanie dojść może do utraty wszystkich naszych oszczędności życia, tak jak miało to miejsce w przypadku tej kobiety, która dała się zauroczyć tajemniczemu podróżnikowi z Internetu, na którego wydała majątek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

źródło: TVN24 BiS

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News