Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia

Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia Źródło: TRICOLORS East News

TVN stracił jedną z najlepszych dziennikarek od lat związanych ze stacją. Choć nikt oficjalnie nie podał przyczyny odejścia Justyny Pochanke z "Faktów" oraz powodu dla jakiego swoją rezygnację złożył również jej mąż zasiadający w zarządzie, to mówi się, że para wcale nie zrobiła tego ze względu na otrzymanie korzystniejszej propozycji współpracy. Prawda ma być zupełnie inna.

TVN wizerunkowo od lat kojarzony był z twarzą Justyny Pochanke. Dziennikarka od przeszło 19 lat prezentowała najnowsze wiadomości w głównym wydaniu serwisu informacyjnego. Kiedy media obiegła informacja, że Justyna Pochanke żegna się ze stacją, zawrzało. Pojawiło się wiele spekulacji na temat przyczyn tej decyzji.

Znana jest prawdopodobna przyczyna odejścia Justyny Pochanke z TVN

Wśród pracowników TVN odejście dziennikarki oraz jej męża zasiadającego w zarządzie stacji ma był ponoć tematem numer jeden i trudno się temu dziwić. Justyna Pochanke była niemalże fundamentem "Faktów" TVN i Polacy nie wyobrażali sobie, że moment, gdy jedna z najlepszych prowadzących, zdecyduje się na odejście z redakcji. Jak podaje Wirtualna Polska, choć nie jest to oficjalna informacja przekazana przez Justynę Pochankę lub biuro prasowe TVN, znana jest prawdopodobna przyczyna jej odejścia ze stacji. Nie jest to, jak wcześniej spekulowano, otrzymanie przez dziennikarkę lepszej propozycji współpracy z inną redakcją  newsową. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Informacje przekazane przez osobę blisko związaną z TVN 24

Według anonimowego źródła, na które powołuje się Wirtualna Polska, Justyna Pochanke zdecydowała się wraz z mężem pożegnać z długoletnim pracodawcą ze względu na podjęcie decyzji o planowanej od dawna przeprowadzce do innego kraju. Osoba przekazująca te informacje ma być blisko związana z redakcją TVN 24. Przekazanie takiej informacji niefortunnie zbiegło się z ogłoszeniem wyników prezydenckich, a te nie były satysfakcjonujące dla wielu Polaków, którzy w internecie masowo zaczęli udostępniać zabawne grafiki na temat opuszczenia granic kraju i osiedleniu się na zachodzie. Chociaż sama Justyna Pochanke nie potwierdziła tych informacji, to pewne jest, że w TVN kończy się pewna epoka.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina Jerzego Stuhra wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Ciężko powstrzymać łzy

2.Pilna decyzja GIF. Wycofano aż 11 partii leków

Pracowała w stacji 19 lat

Justyna Pochanke od lat była ceniona za profesjonalizm i niejednokrotnie udowodniła, że warsztat dziennikarski opanowała do perfekcji. Pierwszym jej poważnym chrztem bojowym jako prezenterki newsowej był moment, gdy na żywo relacjonowała atak na World Trade Center. 

- Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli, ekipie "Faktów" i TVN24. Widzom, bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić - dziękowała Justyna Pochanke.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  3. Fani zdruzgotani, Piotr Kraśko odchodzi z „DDTVN”. Jest oficjalne oświadczenie TVN
  4. Lepiej przenigdy nie kupować wody smakowej ze sklepu. Prawda o napoju przyprawia o mdłości
  5. Klientka cukierni myślała, że zapłaci 2 zł. Kwota zwaliła ją z nóg, przesada?
  6. Mowa ciała i gesty mówią więcej niż słowa. Ekspert ujawnił, co naprawdę czuła Agata Duda podczas wystąpienia, aż ciężko uwierzyć

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News