Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg

Przed śmiercią ojciec pokazał Dawidowi jeszcze jedną, nietypową rzecz. Potem skoczył pod pociąg Źródło: unsplash.com/Sven Kucinic

TVN na bieżąco informuje o postępach w śledztwie i o ważnych wątkach w sprawie zaginionego Dawida. Poszukiwania z dnia na dzień obejmują coraz to rozleglejsze tereny. Wiadomo jednak o ostatnich chwilach ojca i syna - co robili oraz co widziało dziecko.

TVN natychmiast przekazuje informacje o poszukiwaniach zaginionego chłopca, a także dzieli się z zainteresowanymi wszystkimi ważnymi wątkami dotyczącymi sprawy. Wiele osób chciałoby wiedzieć, co chłopiec robił wraz z ojcem w dniu zaginięcia.

TVN: ojciec z synem spędzili czas w okolicach Okęcia

Zaginiony Dawid Żukowski po godzinie 17:00 w środę został odebrany z domu swoich dziadków. Godzinę później jego ojciec, Paweł Ż., wysłał do swojej żony SMS o treści "Już nigdy nie zobaczysz syna". O godzinie 21:00 Paweł już nie żył - kilka minut przed tą godziną rzucił się pod pociąg relacji Skierniewice-Warszawa. Co robili zanim doszło do tragedii?

Monitoring, który był zainstalowany na ścianie jednego z budynków w Grodzisku, uchwyciła auto, należące do Pawła Ż. i w którym woził swojego syna. Jechało ono w stronę Warszawy, a konkretnie Okęcia. Jakiś czas później wróciło tą samą trasą, a niedługo później ojciec już nie żył. Zanim tragicznie zginął, udał się z Dawidem na tzw. górkę spotterską w okolicach lotniska, skąd obserwowali lądujące i startujące samoloty. Prawdopodobnie oboje oglądali te maszyny. Potem najprawdopodobniej mogli wrócić do Grodziska.

W okolicach autostrady przy węźle Konotopa psy wyczuły jedyny ślad po obecności ojca

Ślad po ojcu psy wyczuły już w piątek przy jednej z bramek ewakuacyjnych w okolicach autostrady A2. Niestety, żaden pies nie wyczuł śladu dziecka. Mimo tego policja musiała przeszukać ten obszar, ponieważ istniało smutne prawdopodobieństwo, że Dawid znajduje się tutaj już nieżywy. Przeszukiwanie tego obszaru trwało cały piątek oraz całą sobotę i objęło teren kilkudziesięciu hektarów. Nie znaleziono nic.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze mieli nadzieję, że w miejsce, gdzie po raz ostatni swój wspólny czas spędzili ojciec z synem, uda się odnaleźć chłopca lub chociaż kolejne poszlaki. Niestety, ani teren górki spotterskiej, ani węzeł Konotopa, ani też inne miejsca w pobliżu nie dały policjantom i wojskowym ani jednej wskazówki co do tego, gdzie dalej szukać 5-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  2. Znienawidzona gwiazda TVN miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala. Gdy fani zobaczyli to zdjęcie, zdębieli
  3. Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka
  4. Nareszcie! Policja wpadła na kluczowy trop ws. poszukiwań Dawidka, wskazano szczególne miejsce
  5. Mąż zakochał się w Małgorzacie Sosze gdy była nastolatką. Ale jak dzisiaj ją zobaczy, dostanie palpitacji serca
  6. Można złapać się za głowę. Oto, co teraz dzieje się z mordercą Kristiny

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News